Past tournaments
Future tournaments
JMČR U20 open, 13.04.2024 JMČR U20 women, 13.04.2024 Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 Kvalifikace HMR Women
- Hradec Králové, hala TJ Slavia HK
- 08.02.2014
- Kvalifikační turnaj kategorie Women (do 1. ligy postupuje 5 prvních týmů)
- Schedule: http://bit.ly/1gEuYJ8
Výsledky women
Final standings
1. Terrible Monkeys
2. Východní blok
3. PeaceEgg
4. F.U.J.
5. Velká Morava
6. Chupacabras
Next placement is shown in tables
below.
Spirit women
Spirit is displayed as received:given
Spirit of the Game cross table
Spirit | PDB | FUJ | PE | VB | TM | 3sb | FS | CHP | VM | Score |
PDB | x | | 9:8 | 9:11 | 11:10 | 9:11 | 9:11 | | 12:11 12:13 | 71:75 |
FUJ | | x | 12:11 | 10:12 12:10 | | 10:10 | 9:10 | 10:10 | 11:12 | 74:75 |
PE | 8:9 | 11:12 | x | | 11:9 12:9 | | | 10:11 | 13:12 | 65:62 |
VB | 11:9 | 12:10 10:12 | | x | 11:9 | 11:12 | 11:11 | 11:10 | | 77:73 |
TM | 10:11 | | 9:11 9:12 | 9:11 | x | 11:10 | | | 11:12 | 59:67 |
3sb | 11:9 | 10:10 | | 12:11 | 10:11 | x | 10:10 9:10 | 7:9 10:11 | | 79:81 |
FS | 11:9 | 10:9 | | 11:11 | | 10:10 10:9 | x | 10:11 | | 62:59 |
CHP | | 10:10 | 11:10 | 10:11 | | 9:7 11:10 | 11:10 | x | 12:12 | 74:70 |
VM | 11:12 13:12 | 12:11 | 12:13 | | 12:11 | | | 12:12 | x | 72:71 |
Spirit of the Game final standings
1. Velká Morava (12)2. Východní blok (11)3. PeaceEgg (10.83333)4. F.U.J. (10.57143)4. Chupacabras (10.57143)5. Figurky slonů (10.33333)6. Prague Devils B (10.14286)7. 3SB (9.875)8. Terrible Monkeys (9.83333)
Groups
S | FUJ | FS | VB | CHP | 3sb | Score | Points | Ranking |
FUJ | x | 9:5 | 8:7 | 7:6 | 6:9 | 30:27 | 6 | 3 |
FS | 5:9 | x | 5:9 | 5:10 | 3:10 | 18:38 | 0 | 5 |
VB | 7:8 | 9:5 | x | 9:5 | 9:5 | 34:23 | 6 | 1 |
CHP | 6:7 | 10:5 | 5:9 | x | 7:8 | 28:29 | 2 | 4 |
3sb | 9:6 | 10:3 | 5:9 | 8:7 | x | 32:25 | 6 | 2 |
Help tables for group S
1 - 3. place | FUJ | VB | 3sb | Score | Points | Ranking |
FUJ | x | 8:7 | 6:9 | 14:16 | 2 | 3 |
VB | 7:8 | x | 9:5 | 16:13 | 2 | 1 |
3sb | 9:6 | 5:9 | x | 14:15 | 2 | 2 |
zobrazit/skrĂ˝t pravidla rozhodovánĂ o poĹ™adĂ
T | VM | TM | PE | PDB | Score | Points | Ranking |
VM | x | 13:4 | 8:9 | 13:1 | 34:14 | 4 | 2 |
TM | 4:13 | x | 6:10 | 15:1 | 25:24 | 2 | 3 |
PE | 9:8 | 10:6 | x | 16:1 | 35:15 | 6 | 1 |
PDB | 1:13 | 1:15 | 1:16 | x | 3:44 | 0 | 4 |
7-9. place | FS | PDB | 3sb | Score | Points | Ranking |
FS | x | 10:3 | 8:9 | 18:12 | 2 | 2 |
PDB | 3:10 | x | 5:11 | 8:21 | 0 | 3 |
3sb | 9:8 | 11:5 | x | 20:13 | 4 | 1 |
TOP 10 players (according to average per match)
# | Team | Name, surname | S | A | T | matches | Ø points per match |
7 | PeaceEgg | Lenka Valentová | 15 | 20 | 35 | 6 | 5.83 |
51 | Velká Morava | Lucie Schönová | 8 | 19 | 27 | 6 | 4.5 |
5 | 3SB | Ráchel Tošnerová | 14 | 20 | 34 | 8 | 4.25 |
9 | Velká Morava | Lenka Kociánová | 19 | 4 | 23 | 6 | 3.83 |
17 | Velká Morava | Tereza Maňáková | 3 | 18 | 21 | 6 | 3.5 |
12 | PeaceEgg | Radka Houšková | 14 | 6 | 20 | 6 | 3.33 |
34 | Velká Morava | Kristýna Kobylková | 14 | 6 | 20 | 6 | 3.33 |
13 | Terrible Monkeys | Zuzana Bělinová | 12 | 8 | 20 | 6 | 3.33 |
8 | Velká Morava | Radmila Hadlačová | 13 | 5 | 18 | 6 | 3 |
15 | Terrible Monkeys | Zuzana Koubková | 11 | 7 | 18 | 6 | 3 |
Play-off
Čtvrtfinále
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:05 9.2.2014 | women | 1 | 3SB (3sb) | Terrible Monkeys (TM) | 6:8 | 10:11 |
09:05 9.2.2014 | women | 2 | Velká Morava (VM) | F.U.J. (FUJ) | 9:10 | 12:11 |
09:40 9.2.2014 | women | 1 | Východní blok (VB) | Prague Devils B (PDB) | 14:4 | 11:9 |
09:40 9.2.2014 | women | 2 | PeaceEgg (PE) | Chupacabras (CHP) | 11:10 | 10:11 |
Křížový zápas (5-8. místo)
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
11:24 9.2.2014 | women | 2 | 3SB (3sb) | Chupacabras (CHP) | 9:10 | 10:11 |
11:25 9.2.2014 | women | 1 | Prague Devils B (PDB) | Velká Morava (VM) | 6:18 | 12:13 |
Semifinále
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
12:00 9.2.2014 | women | 1 | Východní blok (VB) | F.U.J. (FUJ) | 11:6 | 10:12 |
12:00 9.2.2014 | women | 2 | PeaceEgg (PE) | Terrible Monkeys (TM) | 10:13 | 12:9 |
O 5. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:54 9.2.2014 | women | 1 | Velká Morava (VM) | Chupacabras (CHP) | 12:7 | 12:12 |
O 3. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:55 9.2.2014 | women | 2 | F.U.J. (FUJ) | PeaceEgg (PE) | 7:12 | 12:11 |
O 1. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
16:42 9.2.2014 | women | 1 | Východní blok (VB) | Terrible Monkeys (TM) | 7:9 | 11:9 |
All matches
Time | Divize | Group | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:08 8.2.2014 | women | S | 1 | F.U.J. (FUJ) | Figurky slonů (FS) | 9:5 | 9:10 |
09:08 8.2.2014 | women | S | 2 | Východní blok (VB) | Chupacabras (CHP) | 9:5 | 11:10 |
10:08 8.2.2014 | women | S | 1 | F.U.J. (FUJ) | 3SB (3sb) | 6:9 | 10:10 |
10:08 8.2.2014 | women | S | 2 | Chupacabras (CHP) | Figurky slonů (FS) | 10:5 | 11:10 |
11:08 8.2.2014 | women | S | 1 | Východní blok (VB) | Figurky slonů (FS) | 9:5 | 11:11 |
11:08 8.2.2014 | women | S | 2 | 3SB (3sb) | Chupacabras (CHP) | 8:7 | 7:9 |
12:08 8.2.2014 | women | S | 1 | F.U.J. (FUJ) | Chupacabras (CHP) | 7:6 | 10:10 |
12:08 8.2.2014 | women | S | 2 | Východní blok (VB) | 3SB (3sb) | 9:5 | 11:12 |
14:08 8.2.2014 | women | S | 1 | F.U.J. (FUJ) | Východní blok (VB) | 8:7 | 10:12 |
14:08 8.2.2014 | women | S | 2 | 3SB (3sb) | Figurky slonů (FS) | 10:3 | 10:10 |
16:08 8.2.2014 | women | T | 1 | Velká Morava (VM) | Terrible Monkeys (TM) | 13:4 | 12:11 |
16:08 8.2.2014 | women | T | 2 | PeaceEgg (PE) | Prague Devils B (PDB) | 16:1 | 8:9 |
16:08 8.2.2014 | women | T | 2 | PeaceEgg (PE) | Terrible Monkeys (TM) | 10:6 | 11:9 |
17:08 8.2.2014 | women | T | 1 | Velká Morava (VM) | PeaceEgg (PE) | 8:9 | 12:13 |
17:08 8.2.2014 | women | T | 2 | Terrible Monkeys (TM) | Prague Devils B (PDB) | 15:1 | 10:11 |
18:08 8.2.2014 | women | T | 1 | Velká Morava (VM) | Prague Devils B (PDB) | 13:1 | 11:12 |
09:05 9.2.2014 | women | Čtvrtfinále | 1 | 3SB (3sb) | Terrible Monkeys (TM) | 6:8 | 10:11 |
09:05 9.2.2014 | women | Čtvrtfinále | 2 | Velká Morava (VM) | F.U.J. (FUJ) | 9:10 | 12:11 |
09:40 9.2.2014 | women | Čtvrtfinále | 1 | Východní blok (VB) | Prague Devils B (PDB) | 14:4 | 11:9 |
09:40 9.2.2014 | women | Čtvrtfinále | 2 | PeaceEgg (PE) | Chupacabras (CHP) | 11:10 | 10:11 |
11:24 9.2.2014 | women | Křížový zápas (5-8. místo) | 2 | 3SB (3sb) | Chupacabras (CHP) | 9:10 | 10:11 |
11:25 9.2.2014 | women | Křížový zápas (5-8. místo) | 1 | Prague Devils B (PDB) | Velká Morava (VM) | 6:18 | 12:13 |
12:00 9.2.2014 | women | Semifinále | 1 | Východní blok (VB) | F.U.J. (FUJ) | 11:6 | 10:12 |
12:00 9.2.2014 | women | Semifinále | 2 | PeaceEgg (PE) | Terrible Monkeys (TM) | 10:13 | 12:9 |
13:10 9.2.2014 | women | O 7-9. místo | 1 | Figurky slonů (FS) | Prague Devils B (PDB) | 10:3 | 11:9 |
14:19 9.2.2014 | women | O 7-9. místo | 2 | Figurky slonů (FS) | 3SB (3sb) | 8:9 | 10:9 |
14:54 9.2.2014 | women | O 5. místo | 1 | Velká Morava (VM) | Chupacabras (CHP) | 12:7 | 12:12 |
14:55 9.2.2014 | women | O 3. místo | 2 | F.U.J. (FUJ) | PeaceEgg (PE) | 7:12 | 12:11 |
16:03 9.2.2014 | women | O 7-9. místo | 1 | 3SB (3sb) | Prague Devils B (PDB) | 11:5 | 11:9 |
16:42 9.2.2014 | women | O 1. místo | 1 | Východní blok (VB) | Terrible Monkeys (TM) | 7:9 | 11:9 |