Past tournaments
Future tournaments
JMČR U20 open, 13.04.2024 JMČR U20 women, 13.04.2024 Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 Finále MČR MIXED
Výsledky mixed
Final standings
1. 3SB A
2. F.U.J.
3. Left Overs A
4. Chupacabras
5. 3SB B
6. Terrible Monkeys A
7. Pražská 7
8. Prague Devils
9. Atrofované ruce
10. Chlupatá žába
10. Left Overs B
11. Chlupatá žába
12. Frkot
13. Kachny Příbram
Spirit mixed
Spirit is displayed as received:given
Spirit of the Game cross table
Spirit | 3SB A | 3SB B | Atruc | FUJ | FRK | PD | P7 | TM A | CHZ | LO A | LO B | CHUP | NK | Score |
3SB A | x | | | 13:13 12:12 | | 12:12 | 14:12 | | | 12:13 12:12 | | | | 75:74 |
3SB B | | x | | 11:12 | | 11:10 | | 12:12 12:13 | 11:10 | | | 13:11 | | 70:68 |
Atruc | | | x | | 13:9* | 12:11 | 11:10 | | 11:12 | | 12:12* | | 11:11 | 70:65 |
FUJ | 13:13 12:12 | 12:11 | | x | | 11:12 | | | | 12:12 | | 11:11 | | 71:71 |
FRK | | | 9*:13 | | x | | 8*:10 | | | | 11:12 11:13 | | 10:13 11:13 | 60:74 |
PD | 12:12 | 10:11 | 11:12 | 12:11 | | x | 10:10 | | | 13:12 | | 12:11 | | 80:79 |
P7 | 12:14 | | 10:11 | | 10:8* | 10:10 | x | 10:14 | 13:15 | | 12:13 | | 11:13 | 88:98 |
TM A | | 12:12 13:12 | | | | | 14:10 | x | 11:11 | 14:12 | | 11:9 | | 75:66 |
CHZ | | 10:11 | 12:11 | | | | 15:13 | 11:11 | x | | 13:13 | 11:12 | | 72:71 |
LO A | 13:12 12:12 | | | 12:12 | | 12:13 | | 12:14 | | x | | 10:11 | | 71:74 |
LO B | | | 12*:12 | | 12:11 13:11 | | 13:12 | | 13:13 | | x | | 12:10 11:12 | 86:81 |
CHUP | | 11:13 | | 11:11 | | 11:12 | | 9:11 | 12:11 | 11:10 | | x | | 65:68 |
NK | | | 11:11 | | 13:10 13:11 | | 13:11 | | | | 10:12 12:11 | | x | 72:66 |
Spirit of the Game final standings
1. 3SB A (12.5)1. Terrible Monkeys A (12.5)2. Left Overs B (12.28571)3. Chlupatá žába (12)3. Kachny Příbram (12)4. F.U.J. (11.83333)4. Left Overs A (11.83333)5. 3SB B (11.66667)5. Atrofované ruce (11.66667)6. Prague Devils (11.42857)7. Pražská 7 (11)8. Chupacabras (10.83333)9. Frkot (10)
Groups
A | 3SB A | FUJ | LO A | PD | Score | Points | Ranking |
3SB A | x | 13:12 | 14:10 | 15:7 | 42:29 | 6 | 1 |
FUJ | 12:13 | x | 13:9 | 14:9 | 39:31 | 4 | 2 |
LO A | 10:14 | 9:13 | x | 15:10 | 34:37 | 2 | 3 |
PD | 7:15 | 9:14 | 10:15 | x | 26:44 | 0 | 4 |
B | CHUP | TM A | 3SB B | CHZ | Score | Points | Ranking |
CHUP | x | 14:10 | 12:11 | 14:6 | 40:27 | 6 | 1 |
TM A | 10:14 | x | 14:11 | 15:6 | 39:31 | 4 | 2 |
3SB B | 11:12 | 11:14 | x | 15:9 | 37:35 | 2 | 3 |
CHZ | 6:14 | 6:15 | 9:15 | x | 21:44 | 0 | 4 |
C | Atruc | P7 | LO B | FRK | NK | Score | Points | Ranking |
Atruc | x | 6:7 | 11:6 | 9:3 | 11:6 | 37:22 | 6 | 2 |
P7 | 7:6 | x | 8:11 | 10:6 | 13:7 | 38:30 | 6 | 1 |
LO B | 6:11 | 11:8 | x | 8:10 | 5:12 | 30:41 | 2 | 5 |
FRK | 3:9 | 6:10 | 10:8 | x | 9:5 | 28:32 | 4 | 3 |
NK | 6:11 | 7:13 | 12:5 | 5:9 | x | 30:38 | 2 | 4 |
Help tables for group C
1 - 2. place | Atruc | P7 | Score | Points | Ranking |
Atruc | x | 6:7 | 6:7 | 0 | 2 |
P7 | 7:6 | x | 7:6 | 2 | 1 |
4 - 5. place | LO B | NK | Score | Points | Ranking |
LO B | x | 5:12 | 5:12 | 0 | 2 |
NK | 12:5 | x | 12:5 | 2 | 1 |
zobrazit/skrĂ˝t pravidla rozhodovánĂ o poĹ™adĂ
Play-off
osmifinále (PQ1-PQ2)
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
17:15 14.8.2021 | mixed | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Pražská 7 (P7 ) | 12:13 | 15:13 |
17:36 14.8.2021 | mixed | 2 | Prague Devils (PD ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 15:13 | 11:12 |
čtvrtfinále (Q1-Q5)
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
17:26 14.8.2021 | mixed | 3 | Kachny Příbram (NK ) | Left Overs B (LO B) | 8:12 | 12:11 |
09:15 15.8.2021 | mixed | 1 | 3SB A (3SB A) | Pražská 7 (P7 ) | 15:8 | 14:12 |
09:15 15.8.2021 | mixed | 2 | Chupacabras (CHUP ) | Prague Devils (PD ) | 13:12 | 11:12 |
09:15 15.8.2021 | mixed | 3 | F.U.J. (FUJ ) | 3SB B (3SB B) | 15:8 | 12:11 |
09:15 15.8.2021 | mixed | 4 | Terrible Monkeys A (TM A) | Left Overs A (LO A) | 10:13 | 14:12 |
semifinále (S1-S5)
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
08:00 15.8.2021 | mixed | 2 | Frkot (FRK ) | Left Overs B (LO B) | 6:15 | 11:13 |
11:35 15.8.2021 | mixed | 3 | Pražská 7 (P7 ) | Terrible Monkeys A (TM A) | 5:15 | 10:14 |
11:35 15.8.2021 | mixed | 4 | Prague Devils (PD ) | 3SB B (3SB B) | 6:15 | 10:11 |
13:10 15.8.2021 | mixed | 3 | 3SB A (3SB A) | Left Overs A (LO A) | 15:11 | 12:12 |
13:10 15.8.2021 | mixed | 4 | Chupacabras (CHUP ) | F.U.J. (FUJ ) | 7:15 | 11:11 |
O 12.místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
10:50 15.8.2021 | mixed | 2 | Frkot (FRK ) | Kachny Příbram (NK ) | 15:7 | 11:13 |
O 10.místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
10:50 15.8.2021 | mixed | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Left Overs B (LO B) | 7:14 | 13:13 |
O 9.místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
08:00 15.8.2021 | mixed | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 6:10 | 12:11 |
O 7.místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:45 15.8.2021 | mixed | 4 | Pražská 7 (P7 ) | Prague Devils (PD ) | 1:0 | 10:10 |
O 5.místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:45 15.8.2021 | mixed | 3 | Terrible Monkeys A (TM A) | 3SB B (3SB B) | 14:15 | 13:12 |
O 3.místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
16:20 15.8.2021 | mixed | 4 | Left Overs A (LO A) | Chupacabras (CHUP ) | 13:9 | 10:11 |
O 1.místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
16:20 15.8.2021 | mixed | 3 | 3SB A (3SB A) | F.U.J. (FUJ ) | 15:9 | 12:12 |
All matches
Time | Divize | Group | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:00 14.8.2021 | mixed | A | 1 | 3SB A (3SB A) | F.U.J. (FUJ ) | 13:12 | 13:13 |
09:00 14.8.2021 | mixed | A | 2 | Left Overs A (LO A) | Prague Devils (PD ) | 15:10 | 12:13 |
09:00 14.8.2021 | mixed | C | 3 | Atrofované ruce (Atruc ) | Pražská 7 (P7 ) | 6:7 | 11:10 |
09:00 14.8.2021 | mixed | C | 4 | Left Overs B (LO B) | Frkot (FRK ) | 8:10 | 12:11 |
10:25 14.8.2021 | mixed | B | 1 | Chupacabras (CHUP ) | Terrible Monkeys A (TM A) | 14:10 | 9:11 |
10:25 14.8.2021 | mixed | B | 2 | 3SB B (3SB B) | Chlupatá žába (CHZ ) | 15:9 | 11:10 |
10:40 14.8.2021 | mixed | C | 3 | Atrofované ruce (Atruc ) | Left Overs B (LO B) | 11:6 | 12:12* |
10:40 14.8.2021 | mixed | C | 4 | Kachny Příbram (NK ) | Frkot (FRK ) | 5:9 | 13:10 |
11:50 14.8.2021 | mixed | A | 1 | 3SB A (3SB A) | Prague Devils (PD ) | 15:7 | 12:12 |
11:50 14.8.2021 | mixed | A | 2 | Left Overs A (LO A) | F.U.J. (FUJ ) | 9:13 | 12:12 |
12:20 14.8.2021 | mixed | C | 3 | Left Overs B (LO B) | Kachny Příbram (NK ) | 5:12 | 12:10 |
12:20 14.8.2021 | mixed | C | 4 | Pražská 7 (P7 ) | Frkot (FRK ) | 10:6 | 10:8* |
13:15 14.8.2021 | mixed | B | 1 | Chupacabras (CHUP ) | Chlupatá žába (CHZ ) | 14:6 | 12:11 |
13:15 14.8.2021 | mixed | B | 2 | 3SB B (3SB B) | Terrible Monkeys A (TM A) | 11:14 | 12:12 |
14:00 14.8.2021 | mixed | C | 3 | Atrofované ruce (Atruc ) | Frkot (FRK ) | 9:3 | 13:9* |
14:00 14.8.2021 | mixed | C | 4 | Pražská 7 (P7 ) | Kachny Příbram (NK ) | 13:7 | 11:13 |
14:40 14.8.2021 | mixed | A | 1 | 3SB A (3SB A) | Left Overs A (LO A) | 14:10 | 12:13 |
14:40 14.8.2021 | mixed | A | 2 | Prague Devils (PD ) | F.U.J. (FUJ ) | 9:14 | 12:11 |
15:40 14.8.2021 | mixed | C | 3 | Atrofované ruce (Atruc ) | Kachny Příbram (NK ) | 11:6 | 11:11 |
15:40 14.8.2021 | mixed | C | 4 | Left Overs B (LO B) | Pražská 7 (P7 ) | 11:8 | 13:12 |
16:05 14.8.2021 | mixed | B | 1 | Chupacabras (CHUP ) | 3SB B (3SB B) | 12:11 | 11:13 |
16:05 14.8.2021 | mixed | B | 2 | Chlupatá žába (CHZ ) | Terrible Monkeys A (TM A) | 6:15 | 11:11 |
17:15 14.8.2021 | mixed | osmifinále (PQ1-PQ2) | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Pražská 7 (P7 ) | 12:13 | 15:13 |
17:26 14.8.2021 | mixed | čtvrtfinále (Q1-Q5) | 3 | Kachny Příbram (NK ) | Left Overs B (LO B) | 8:12 | 12:11 |
17:36 14.8.2021 | mixed | osmifinále (PQ1-PQ2) | 2 | Prague Devils (PD ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 15:13 | 11:12 |
08:00 15.8.2021 | mixed | O 9.místo | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 6:10 | 12:11 |
08:00 15.8.2021 | mixed | semifinále (S1-S5) | 2 | Frkot (FRK ) | Left Overs B (LO B) | 6:15 | 11:13 |
09:15 15.8.2021 | mixed | čtvrtfinále (Q1-Q5) | 1 | 3SB A (3SB A) | Pražská 7 (P7 ) | 15:8 | 14:12 |
09:15 15.8.2021 | mixed | čtvrtfinále (Q1-Q5) | 2 | Chupacabras (CHUP ) | Prague Devils (PD ) | 13:12 | 11:12 |
09:15 15.8.2021 | mixed | čtvrtfinále (Q1-Q5) | 3 | F.U.J. (FUJ ) | 3SB B (3SB B) | 15:8 | 12:11 |
09:15 15.8.2021 | mixed | čtvrtfinále (Q1-Q5) | 4 | Terrible Monkeys A (TM A) | Left Overs A (LO A) | 10:13 | 14:12 |
10:50 15.8.2021 | mixed | O 10.místo | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Left Overs B (LO B) | 7:14 | 13:13 |
10:50 15.8.2021 | mixed | O 12.místo | 2 | Frkot (FRK ) | Kachny Příbram (NK ) | 15:7 | 11:13 |
11:35 15.8.2021 | mixed | semifinále (S1-S5) | 3 | Pražská 7 (P7 ) | Terrible Monkeys A (TM A) | 5:15 | 10:14 |
11:35 15.8.2021 | mixed | semifinále (S1-S5) | 4 | Prague Devils (PD ) | 3SB B (3SB B) | 6:15 | 10:11 |
13:10 15.8.2021 | mixed | semifinále (S1-S5) | 3 | 3SB A (3SB A) | Left Overs A (LO A) | 15:11 | 12:12 |
13:10 15.8.2021 | mixed | semifinále (S1-S5) | 4 | Chupacabras (CHUP ) | F.U.J. (FUJ ) | 7:15 | 11:11 |
14:45 15.8.2021 | mixed | O 5.místo | 3 | Terrible Monkeys A (TM A) | 3SB B (3SB B) | 14:15 | 13:12 |
14:45 15.8.2021 | mixed | O 7.místo | 4 | Pražská 7 (P7 ) | Prague Devils (PD ) | 1:0 | 10:10 |
16:20 15.8.2021 | mixed | O 1.místo | 3 | 3SB A (3SB A) | F.U.J. (FUJ ) | 15:9 | 12:12 |
16:20 15.8.2021 | mixed | O 3.místo | 4 | Left Overs A (LO A) | Chupacabras (CHUP ) | 13:9 | 10:11 |