Past tournaments
Future tournaments
JMČR U20 open, 13.04.2024 JMČR U20 women, 13.04.2024 Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 2. Kvalifikace Open Women
Open
1. F.U.J.
2. Prague Devils
3. Yellow Block A
4. 3SB
5. Terrible Monkeys
6. Kulatá šachovnice
7. Yellow Block B
8. Left Overs
9. PeaceEgg
10. Pražská 7
11. Rainbow Banana
12. Atrofované ruce
- Dobruška
- 19.08.2017
- Kvalifikační turnaj na MČR Open Women, postupuje prvních 8 týmů z obou kategorií.
- Schedule: http://bit.ly/2wgpoKF
Výsledky open
Final standings
1. F.U.J.
2. Prague Devils
3. Yellow Block A
4. 3SB
5. Terrible Monkeys
6. Kulatá šachovnice
11. Rainbow Banana
12. Atrofované ruce
Spirit open
Spirit is displayed as received:given
Spirit of the Game cross table
Spirit | 3SB | AT | FUJ | LO | PD | P7 | TM | YB A | YB B | KS | PE | RB | Score |
3SB | x | | 12:11 | | 12:11 11:10* | | 13:12 | 12:11 | | 11:11 | | | 71:66 |
AT | | x | | 11:13 | | 13:11 | | | | | | 10:12 11:10 | 45:46 |
FUJ | 11:12 | | x | | 12:12 15:13* | | 12:11 | 13:12 | | | | | 63:60 |
LO | | 13:11 | | x | | 10:10 | | | 12:12 | | 13:13 | 12:12 | 60:58 |
PD | 11:12 10*:11 | | 12:12 13*:15 | | x | | 11:12 | | | | | | 57:62 |
P7 | | 11:13 | | 10:10 | | x | | | 13:10 | | 11:12 | 9*:9* | 54:54 |
TM | 12:13 | | 11:12 | | 12:11 | | x | 12:11 | | 11:10 | | | 58:57 |
YB A | 11:12 | | 12:13 | | | | 11:12 | x | 12:12 | 12:11 | 12:10 | | 70:70 |
YB B | | | | 12:12 | | 10:13 | | 12:12 | x | 12:12 | 11:14 | | 57:63 |
KS | 11:11 | | | | | | 10:11 | 11:12 | 12:12 | x | 12:12 | | 56:58 |
PE | | | | 13:13 | | 12:11 | | 10:12 | 14:11 | 12:12 | x | | 61:59 |
RB | | 12:10 10:11 | | 12:12 | | 9*:9* | | | | | | x | 43:42 |
Spirit of the Game final standings
1. F.U.J. (12.6)2. PeaceEgg (12.2)3. Left Overs (12)4. 3SB (11.83333)5. Yellow Block A (11.66667)6. Terrible Monkeys (11.6)7. Prague Devils (11.4)7. Yellow Block B (11.4)8. Atrofované ruce (11.25)9. Kulatá šachovnice (11.2)10. Pražská 7 (10.8)11. Rainbow Banana (10.75)
Výsledky women
Final standings
1. Velká Morava
2. Prague Devils W
3. YellowFUJever
4. 3SB W
5. Východní blok
6. Terrible Monkeys W
Next placement is shown in tables
below.
Spirit women
Spirit is displayed as received:given
Spirit of the Game cross table
Spirit | 3SBW | ATW | LOW | PDW | P7W | TMW | VM | YF | VB | Score |
3SBW | x | 12:12 | 12:12 | | 10:10 | 11:11 | 12:10 | 12:9* | 12:14 | 81:78 |
ATW | 12:12 | x | 9:9 7:10 | | 11:10 10:10 | 11:11 | | | | 60:62 |
LOW | 12:12 | 9:9 10:7 | x | | 12:12 12:10 | 10:11 | | | | 65:61 |
PDW | | | | x | | 10:10 | 12:12 12:12 | 11:11 12:11 | 10:12 | 67:68 |
P7W | 10:10 | 10:11 10:10 | 12:12 10:12 | | x | 10:11 | | | | 62:66 |
TMW | 11:11 | 11:11 | 11:10 | 10:10 | 11:10 | x | | | 11:12 | 65:64 |
VM | 10:12 | | | 12:12 12:12 | | | x | 10:10 | 12:12 | 56:58 |
YF | 9*:12 | | | 11:11 11:12 | | | 10:10 | x | 11:10 | 52:55 |
VB | 14:12 | | | 12:10 | | 12:11 | 12:12 | 10:11 | x | 60:56 |
Spirit of the Game final standings
1. Východní blok (12)2. 3SB W (11.57143)3. Velká Morava (11.2)4. Prague Devils W (11.16667)5. Left Overs W (10.83333)5. Terrible Monkeys W (10.83333)6. YellowFUJever (10.4)7. Pražská 7 W (10.33333)8. Atrofované ruce W (10)
Groups
Open 1 | PD | TM | 3SB | FUJ | Score | Points | Ranking |
PD | x | 15:7 | 13:14 | 8:15 | 36:36 | 2 | 2 |
TM | 7:15 | x | 14:12 | 12:15 | 33:42 | 2 | 4 |
3SB | 14:13 | 12:14 | x | 14:15 | 40:42 | 2 | 3 |
FUJ | 15:8 | 15:12 | 15:14 | x | 45:34 | 6 | 1 |
Help tables for group Open 1
2 - 4. place | PD | TM | 3SB | Score | Points | Ranking |
PD | x | 15:7 | 13:14 | 28:21 | 2 | 1 |
TM | 7:15 | x | 14:12 | 21:27 | 2 | 3 |
3SB | 14:13 | 12:14 | x | 26:27 | 2 | 2 |
zobrazit/skrĂ˝t pravidla rozhodovánĂ o poĹ™adĂ
Open 2 | YB A | YB B | PE | KS | Score | Points | Ranking |
YB A | x | 14:6 | 15:9 | 13:9 | 42:24 | 6 | 1 |
YB B | 6:14 | x | 14:12 | 9:14 | 29:40 | 2 | 3 |
PE | 9:15 | 12:14 | x | 7:13 | 28:42 | 0 | 4 |
KS | 9:13 | 14:9 | 13:7 | x | 36:29 | 4 | 2 |
Open 3 | AT | P7 | LO | RB | Score | Points | Ranking |
AT | x | 12:13 | 7:13 | 12:13 | 31:39 | 0 | 4 |
P7 | 13:12 | x | 6:10 | 11:10 | 30:32 | 4 | 2 |
LO | 13:7 | 10:6 | x | 14:8 | 37:21 | 6 | 1 |
RB | 13:12 | 10:11 | 8:14 | x | 31:37 | 2 | 3 |
Women 1 | VB | VM | YF | PDW | Score | Points | Ranking |
VB | x | 7:15 | 6:15 | 10:15 | 23:45 | 0 | 4 |
VM | 15:7 | x | 15:5 | 15:10 | 45:22 | 6 | 1 |
YF | 15:6 | 5:15 | x | 14:13 | 34:34 | 4 | 2 |
PDW | 15:10 | 10:15 | 13:14 | x | 38:39 | 2 | 3 |
Women 2 | 3SBW | P7W | TMW | ATW | LOW | Score | Points | Ranking |
3SBW | x | 15:2 | 12:9 | 14:4 | 11:4 | 52:19 | 8 | 1 |
P7W | 2:15 | x | 7:13 | 5:8 | 9:11 | 23:47 | 0 | 5 |
TMW | 9:12 | 13:7 | x | 9:8 | 11:10 | 42:37 | 6 | 2 |
ATW | 4:14 | 8:5 | 8:9 | x | 9:13 | 29:41 | 2 | 4 |
LOW | 4:11 | 11:9 | 10:11 | 13:9 | x | 38:40 | 4 | 3 |
7-10. place | YB B | P7 | PE | LO | Score | Points | Ranking |
YB B | x | 15:10 | 14:12 | 14:10 | 43:32 | 6 | 1 |
P7 | 10:15 | x | 7:15 | 6:10 | 23:40 | 0 | 4 |
PE | 12:14 | 15:7 | x | 11:15 | 38:36 | 2 | 3 |
LO | 10:14 | 10:6 | 15:11 | x | 35:31 | 4 | 2 |
7-9. place | LOW | ATW | P7W | Score | Points | Ranking |
LOW | x | 14:15 | 12:13 | 26:28 | 0 | 3 |
ATW | 15:14 | x | 0:1 | 15:15 | 2 | 2 |
P7W | 13:12 | 1:0 | x | 14:12 | 4 | 1 |
Play-off
Čtvrtfinále open
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:00 20.8.2017 | open | 1 | 3SB (3SB) | Kulatá šachovnice (KS) | 15:8 | 11:11 |
09:00 20.8.2017 | open | 2 | Terrible Monkeys (TM) | Yellow Block A (YB A) | 8:13 | 12:11 |
09:00 20.8.2017 | women | 3 | Prague Devils W (PDW) | Terrible Monkeys W (TMW) | 15:3 | 10:10 |
09:00 20.8.2017 | women | 4 | Východní blok (VB) | 3SB W (3SBW) | 13:14 | 14:12 |
Semifinále open
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
11:50 20.8.2017 | open | 1 | F.U.J. (FUJ) | Yellow Block A (YB A) | 15:9 | 13:12 |
11:50 20.8.2017 | open | 2 | Prague Devils (PD) | 3SB (3SB) | 14:12 | 10*:11 |
11:50 20.8.2017 | women | 4 | YellowFUJever (YF) | Prague Devils W (PDW) | 13:14 | 11:12 |
Semifinále women
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
11:50 20.8.2017 | women | 3 | 3SB W (3SBW) | Velká Morava (VM) | 10:14 | 12:10 |
O 11. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
10:25 20.8.2017 | open | 3 | Rainbow Banana (RB) | Atrofované ruce (AT) | 14:8 | 10:11 |
O 5. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:40 20.8.2017 | women | 3 | Terrible Monkeys W (TMW) | Východní blok (VB) | 11:14 | 11:12 |
14:40 20.8.2017 | open | 4 | Kulatá šachovnice (KS) | Terrible Monkeys (TM) | 7:15 | 10:11 |
O 3. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:40 20.8.2017 | women | 2 | 3SB W (3SBW) | YellowFUJever (YF) | 6:15 | 12:9* |
16:05 20.8.2017 | open | 2 | Yellow Block A (YB A) | 3SB (3SB) | 15:11 | 11:12 |
O 1. místo
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:40 20.8.2017 | women | 1 | Velká Morava (VM) | Prague Devils W (PDW) | 15:6 | 12:12 |
16:05 20.8.2017 | open | 1 | F.U.J. (FUJ) | Prague Devils (PD) | 14:11 | 15:13* |
All matches
Time | Divize | Group | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
08:30 19.8.2017 | women | Women 2 | 1 | 3SB W (3SBW) | Pražská 7 W (P7W) | 15:2 | 10:10 |
08:30 19.8.2017 | women | Women 2 | 2 | Terrible Monkeys W (TMW) | Atrofované ruce W (ATW) | 9:8 | 11:11 |
08:30 19.8.2017 | open | Open 3 | 3 | Atrofované ruce (AT) | Pražská 7 (P7) | 12:13 | 13:11 |
08:30 19.8.2017 | open | Open 3 | 4 | Left Overs (LO) | Rainbow Banana (RB) | 14:8 | 12:12 |
09:35 19.8.2017 | open | Open 1 | 1 | Prague Devils (PD) | Terrible Monkeys (TM) | 15:7 | 11:12 |
09:35 19.8.2017 | open | Open 1 | 2 | 3SB (3SB) | F.U.J. (FUJ) | 14:15 | 12:11 |
09:35 19.8.2017 | women | Women 1 | 3 | Východní blok (VB) | Velká Morava (VM) | 7:15 | 12:12 |
09:35 19.8.2017 | women | Women 1 | 4 | YellowFUJever (YF) | Prague Devils W (PDW) | 14:13 | 11:11 |
11:00 19.8.2017 | women | Women 2 | 1 | 3SB W (3SBW) | Left Overs W (LOW) | 11:4 | 12:12 |
11:00 19.8.2017 | women | Women 2 | 2 | Atrofované ruce W (ATW) | Pražská 7 W (P7W) | 8:5 | 11:10 |
11:00 19.8.2017 | open | Open 3 | 3 | Atrofované ruce (AT) | Rainbow Banana (RB) | 12:13 | 10:12 |
11:00 19.8.2017 | open | Open 3 | 4 | Left Overs (LO) | Pražská 7 (P7) | 10:6 | 10:10 |
12:05 19.8.2017 | open | Open 1 | 1 | Prague Devils (PD) | F.U.J. (FUJ) | 8:15 | 12:12 |
12:05 19.8.2017 | open | Open 1 | 2 | 3SB (3SB) | Terrible Monkeys (TM) | 12:14 | 13:12 |
12:05 19.8.2017 | women | Women 1 | 3 | Východní blok (VB) | Prague Devils W (PDW) | 10:15 | 12:10 |
12:05 19.8.2017 | women | Women 1 | 4 | YellowFUJever (YF) | Velká Morava (VM) | 5:15 | 10:10 |
13:30 19.8.2017 | women | Women 2 | 1 | Terrible Monkeys W (TMW) | Pražská 7 W (P7W) | 13:7 | 11:10 |
13:30 19.8.2017 | women | Women 2 | 2 | Left Overs W (LOW) | Atrofované ruce W (ATW) | 13:9 | 9:9 |
13:30 19.8.2017 | open | Open 2 | 3 | Yellow Block A (YB A) | Yellow Block B (YB B) | 14:6 | 12:12 |
13:30 19.8.2017 | open | Open 2 | 4 | PeaceEgg (PE) | Kulatá šachovnice (KS) | 7:13 | 12:12 |
14:30 19.8.2017 | open | Open 3 | 3 | Atrofované ruce (AT) | Left Overs (LO) | 7:13 | 11:13 |
14:30 19.8.2017 | open | Open 3 | 4 | Pražská 7 (P7) | Rainbow Banana (RB) | 11:10 | 9*:9* |
15:45 19.8.2017 | women | Women 2 | 1 | 3SB W (3SBW) | Atrofované ruce W (ATW) | 14:4 | 12:12 |
15:45 19.8.2017 | women | Women 2 | 2 | Terrible Monkeys W (TMW) | Left Overs W (LOW) | 11:10 | 11:10 |
15:45 19.8.2017 | open | Open 2 | 3 | Yellow Block A (YB A) | Kulatá šachovnice (KS) | 13:9 | 12:11 |
15:45 19.8.2017 | open | Open 2 | 4 | PeaceEgg (PE) | Yellow Block B (YB B) | 12:14 | 14:11 |
16:45 19.8.2017 | open | Open 1 | 1 | Prague Devils (PD) | 3SB (3SB) | 13:14 | 11:12 |
16:45 19.8.2017 | open | Open 1 | 2 | Terrible Monkeys (TM) | F.U.J. (FUJ) | 12:15 | 11:12 |
16:45 19.8.2017 | women | Women 1 | 3 | Východní blok (VB) | YellowFUJever (YF) | 6:15 | 10:11 |
16:45 19.8.2017 | women | Women 1 | 4 | Velká Morava (VM) | Prague Devils W (PDW) | 15:10 | 12:12 |
18:10 19.8.2017 | women | Women 2 | 1 | 3SB W (3SBW) | Terrible Monkeys W (TMW) | 12:9 | 11:11 |
18:10 19.8.2017 | women | Women 2 | 2 | Left Overs W (LOW) | Pražská 7 W (P7W) | 11:9 | 12:12 |
18:10 19.8.2017 | open | Open 2 | 3 | Yellow Block A (YB A) | PeaceEgg (PE) | 15:9 | 12:10 |
18:10 19.8.2017 | open | Open 2 | 4 | Kulatá šachovnice (KS) | Yellow Block B (YB B) | 14:9 | 12:12 |
09:00 20.8.2017 | open | Čtvrtfinále open | 1 | 3SB (3SB) | Kulatá šachovnice (KS) | 15:8 | 11:11 |
09:00 20.8.2017 | open | Čtvrtfinále open | 2 | Terrible Monkeys (TM) | Yellow Block A (YB A) | 8:13 | 12:11 |
09:00 20.8.2017 | women | Čtvrtfinále open | 3 | Prague Devils W (PDW) | Terrible Monkeys W (TMW) | 15:3 | 10:10 |
09:00 20.8.2017 | women | Čtvrtfinále open | 4 | Východní blok (VB) | 3SB W (3SBW) | 13:14 | 14:12 |
10:25 20.8.2017 | open | 7-10.místo (D) | 1 | Yellow Block B (YB B) | Pražská 7 (P7) | 15:10 | 10:13 |
10:25 20.8.2017 | open | 7-10.místo (D) | 2 | PeaceEgg (PE) | Left Overs (LO) | 11:15 | 13:13 |
10:25 20.8.2017 | open | O 11. místo | 3 | Rainbow Banana (RB) | Atrofované ruce (AT) | 14:8 | 10:11 |
10:25 20.8.2017 | women | 7-9.místo (F) | 4 | Left Overs W (LOW) | Atrofované ruce W (ATW) | 14:15 | 10:7 |
11:50 20.8.2017 | open | Semifinále open | 1 | F.U.J. (FUJ) | Yellow Block A (YB A) | 15:9 | 13:12 |
11:50 20.8.2017 | open | Semifinále open | 2 | Prague Devils (PD) | 3SB (3SB) | 14:12 | 10*:11 |
11:50 20.8.2017 | women | Semifinále women | 3 | 3SB W (3SBW) | Velká Morava (VM) | 10:14 | 12:10 |
11:50 20.8.2017 | women | Semifinále open | 4 | YellowFUJever (YF) | Prague Devils W (PDW) | 13:14 | 11:12 |
13:15 20.8.2017 | open | 7-10.místo (D) | 1 | Yellow Block B (YB B) | Left Overs (LO) | 14:10 | 12:12 |
13:15 20.8.2017 | open | 7-10.místo (D) | 2 | PeaceEgg (PE) | Pražská 7 (P7) | 15:7 | 12:11 |
13:15 20.8.2017 | women | 7-9.místo (F) | 4 | Left Overs W (LOW) | Pražská 7 W (P7W) | 12:13 | 12:10 |
14:40 20.8.2017 | women | O 1. místo | 1 | Velká Morava (VM) | Prague Devils W (PDW) | 15:6 | 12:12 |
14:40 20.8.2017 | women | O 3. místo | 2 | 3SB W (3SBW) | YellowFUJever (YF) | 6:15 | 12:9* |
14:40 20.8.2017 | women | O 5. místo | 3 | Terrible Monkeys W (TMW) | Východní blok (VB) | 11:14 | 11:12 |
14:40 20.8.2017 | open | O 5. místo | 4 | Kulatá šachovnice (KS) | Terrible Monkeys (TM) | 7:15 | 10:11 |
16:05 20.8.2017 | open | O 1. místo | 1 | F.U.J. (FUJ) | Prague Devils (PD) | 14:11 | 15:13* |
16:05 20.8.2017 | open | O 3. místo | 2 | Yellow Block A (YB A) | 3SB (3SB) | 15:11 | 11:12 |
16:05 20.8.2017 | women | 7-9.místo (F) | 3 | Atrofované ruce W (ATW) | Pražská 7 W (P7W) | 0:1 | 10:10 |