Spirit | 3SB A | 3SB B | Atruc A | Atruc B | HF | FUJ | KS A | KS B | LO | LK | PD | RB A | RB B | TM | Score |
3SB A | x | 13:11 | 14:10 | 16*:13 | 15:11 | 11:11 | 13:9 | 13*:11 | 95:76 | ||||||
3SB B | x | 13:11 | 13*:15* | 12*:15* | 10:13* | 13:14 | 8:11 | 10:16* | 11:14 | 90:109 | |||||
Atruc A | 11:13 | x | 12*:10 | 10:11 12:10 | 10:14 | 10:12 | 10:13 | 75:83 | |||||||
Atruc B | 11:13 | 10:12* | x | 12:12 | 10:11 | 12:11 | 10:11 | 12:11 11:11 | 88:92 | ||||||
HF | 10:14 | 11:10 10:12 | 12:12 | x | 12:11 | 12:9 | 11:12 | 12:13 | 90:93 | ||||||
FUJ | 13:16* | 15*:13* | x | 11:9 | 13:12 | 12:11 | 13:13 | 11:11 | 88:85 | ||||||
KS A | 11:15 | 15*:12* | 11:12 | x | 13:11 | 13:11 | 12:12 | 12:11 | 13:12* | 100:96 | |||||
KS B | 13*:10 | 9:12 | 9:11 | 11:13 | x | 10:13 11:12 | 11:12 | 74:83 | |||||||
LO | 11:11 | 14:13 | 11:10 | x | 11:11 | 11:11 | 58:56 | ||||||||
LK | 9:13 | 14:10 | 11:12 | 12:13 | 11:13 | 13:10 12:11 | x | 11:12 | 93:94 | ||||||
PD | 11:8 | 11:10 | 12:11 | 11:12 | 12:12 | x | 10:9 | 16*:11 | 11:13 | 94:86 | |||||
RB A | 12:10 | 11:12 11:11 | 13:12 | 13:13 | 11:12 | 9:10 | x | 10:11 | 90:91 | ||||||
RB B | 16*:10 | 12*:13 | 12:11 | 11:11 | 12:11 | 11:16* | x | 74:72 | |||||||
TM | 11:13* | 14:11 | 13:10 | 11:11 | 11:11 | 13:11 | 11:10 | x | 84:77 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:28 19.11.2016 | mixed | 2 | Rainbow Banana B (RB B) | Kulatá šachovnice B (KS B) | 8:12 | 12:11 |
14:30 19.11.2016 | mixed | 1 | Left Overs (LO) | Atrofované ruce B (Atruc B) | 7:9 | 11:10 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:31 19.11.2016 | mixed | 2 | Rainbow Banana A (RB A) | Terrible Monkeys (TM) | 14:0 | 10:11 |
15:05 19.11.2016 | mixed | 1 | 3SB A (3SB A) | Hairy Fewer (HF) | 9:8 | 14:10 |
15:40 19.11.2016 | mixed | 1 | F.U.J. (FUJ) | Prague Devils (PD) | 13:5 | 12:11 |
15:40 19.11.2016 | mixed | 2 | Kulatá šachovnice A (KS A) | Létající kapři (LK) | 19:1 | 13:11 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
15:55 19.11.2016 | mixed | 2 | Hairy Fewer (HF) | Kulatá šachovnice B (KS B) | 24:1 | 12:9 |
15:55 19.11.2016 | mixed | 2 | Prague Devils (PD) | Atrofované ruce B (Atruc B) | 7:6 | 11:10 |
16:15 19.11.2016 | mixed | 1 | Terrible Monkeys (TM) | 3SB B (3SB B) | 11:6 | 14:11 |
16:50 19.11.2016 | mixed | 1 | Létající kapři (LK) | Atrofované ruce A (Atruc A) | 7:9 | 14:10 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
16:56 19.11.2016 | mixed | 2 | F.U.J. (FUJ) | 3SB B (3SB B) | 13:3 | 15*:13* |
17:25 19.11.2016 | mixed | 1 | Kulatá šachovnice A (KS A) | Kulatá šachovnice B (KS B) | 20:2 | 13:11 |
18:00 19.11.2016 | mixed | 1 | Rainbow Banana A (RB A) | Atrofované ruce B (Atruc B) | 10:5 | 11:11 |
18:00 19.11.2016 | mixed | 2 | 3SB A (3SB A) | Létající kapři (LK) | 16:6 | 13:9 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:05 20.11.2016 | mixed | 1 | Létající kapři (LK) | Rainbow Banana B (RB B) | 12:6 | 11:12 |
09:05 20.11.2016 | mixed | 2 | 3SB B (3SB B) | Left Overs (LO) | 9:7 | 13:14 |
10:45 20.11.2016 | mixed | 1 | Atrofované ruce B (Atruc B) | 3SB B (3SB B) | 6:2 | 11:13 |
11:45 20.11.2016 | mixed | 2 | Kulatá šachovnice B (KS B) | Létající kapři (LK) | 8:10 | 11:12 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:35 20.11.2016 | mixed | 1 | 3SB A (3SB A) | Atrofované ruce A (Atruc A) | 17:1 | 13:11 |
09:35 20.11.2016 | mixed | 2 | F.U.J. (FUJ) | Terrible Monkeys (TM) | 16:5 | 11:11 |
10:10 20.11.2016 | mixed | 1 | Rainbow Banana A (RB A) | Prague Devils (PD) | 11:4 | 9:10 |
10:10 20.11.2016 | mixed | 2 | Kulatá šachovnice A (KS A) | Hairy Fewer (HF) | 15:6 | 11:12 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
11:59 20.11.2016 | mixed | 2 | F.U.J. (FUJ) | Rainbow Banana A (RB A) | 7:8 | 13:13 |
12:00 20.11.2016 | mixed | 1 | 3SB A (3SB A) | Kulatá šachovnice A (KS A) | 6:13 | 15:11 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
11:25 20.11.2016 | mixed | 1 | Prague Devils (PD) | Terrible Monkeys (TM) | 10:7 | 11:13 |
11:48 20.11.2016 | mixed | 2 | Hairy Fewer (HF) | Atrofované ruce A (Atruc A) | 10:9 | 10:12 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
12:00 20.11.2016 | mixed | 2 | Rainbow Banana B (RB B) | Left Overs (LO) | 5:11 | 11:11 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
12:35 20.11.2016 | mixed | 1 | 3SB B (3SB B) | Kulatá šachovnice B (KS B) | 10:5 | 10:13* |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
12:00 20.11.2016 | mixed | 2 | Atrofované ruce B (Atruc B) | Létající kapři (LK) | 9:8 | 12:11 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
13:15 20.11.2016 | mixed | 1 | Terrible Monkeys (TM) | Atrofované ruce A (Atruc A) | 9:6 | 13:10 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
12:33 20.11.2016 | mixed | 2 | Prague Devils (PD) | Hairy Fewer (HF) | 3:12 | 12:11 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
13:50 20.11.2016 | mixed | 1 | 3SB A (3SB A) | F.U.J. (FUJ) | 8:7 | 16*:13 |
Time | Divize | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
14:30 20.11.2016 | mixed | 1 | Kulatá šachovnice A (KS A) | Rainbow Banana A (RB A) | 12:6 | 12:11 |
Time | Divize | Group | Field | Team 1 | Team 2 | Score | Spirit |
09:00 19.11.2016 | mixed | D | 1 | Kulatá šachovnice A (KS A) | Rainbow Banana B (RB B) | 19:1 | 13:12* |
09:00 19.11.2016 | mixed | D | 2 | 3SB B (3SB B) | Prague Devils (PD) | 7:8 | 8:11 |
09:35 19.11.2016 | mixed | C | 1 | Hairy Fewer (HF) | Atrofované ruce B (Atruc B) | 12:4 | 12:12 |
09:35 19.11.2016 | mixed | C | 2 | Rainbow Banana A (RB A) | Atrofované ruce A (Atruc A) | 10:6 | 12:10 |
10:10 19.11.2016 | mixed | A | 1 | Terrible Monkeys (TM) | Left Overs (LO) | 11:5 | 11:11 |
10:10 19.11.2016 | mixed | B | 2 | Létající kapři (LK) | Kulatá šachovnice B (KS B) | 12:9 | 13:10 |
10:45 19.11.2016 | mixed | D | 1 | 3SB B (3SB B) | Rainbow Banana B (RB B) | 12:4 | 10:16* |
10:45 19.11.2016 | mixed | D | 2 | Kulatá šachovnice A (KS A) | Prague Devils (PD) | 19:1 | 12:12 |
11:20 19.11.2016 | mixed | C | 1 | Rainbow Banana A (RB A) | Atrofované ruce B (Atruc B) | 15:5 | 11:12 |
11:20 19.11.2016 | mixed | C | 2 | Hairy Fewer (HF) | Atrofované ruce A (Atruc A) | 13:10 | 11:10 |
11:55 19.11.2016 | mixed | B | 1 | F.U.J. (FUJ) | Kulatá šachovnice B (KS B) | 17:4 | 11:9 |
11:55 19.11.2016 | mixed | A | 2 | 3SB A (3SB A) | Left Overs (LO) | 16:1 | 11:11 |
12:30 19.11.2016 | mixed | D | 1 | Kulatá šachovnice A (KS A) | 3SB B (3SB B) | 19:1 | 15*:12* |
12:30 19.11.2016 | mixed | D | 2 | Prague Devils (PD) | Rainbow Banana B (RB B) | 15:2 | 16*:11 |
13:05 19.11.2016 | mixed | A | 1 | 3SB A (3SB A) | Terrible Monkeys (TM) | 15:2 | 13*:11 |
13:05 19.11.2016 | mixed | C | 2 | Atrofované ruce A (Atruc A) | Atrofované ruce B (Atruc B) | 8:7 | 12*:10 |
13:40 19.11.2016 | mixed | C | 1 | Hairy Fewer (HF) | Rainbow Banana A (RB A) | 9:11 | 12:13 |
13:40 19.11.2016 | mixed | B | 2 | F.U.J. (FUJ) | Létající kapři (LK) | 16:5 | 13:12 |
14:28 19.11.2016 | mixed | B1-B2 - Baráž | 2 | Rainbow Banana B (RB B) | Kulatá šachovnice B (KS B) | 8:12 | 12:11 |
14:30 19.11.2016 | mixed | B1-B2 - Baráž | 1 | Left Overs (LO) | Atrofované ruce B (Atruc B) | 7:9 | 11:10 |
14:31 19.11.2016 | mixed | Zápasy P1-P4 | 2 | Rainbow Banana A (RB A) | Terrible Monkeys (TM) | 14:0 | 10:11 |
15:05 19.11.2016 | mixed | Zápasy P1-P4 | 1 | 3SB A (3SB A) | Hairy Fewer (HF) | 9:8 | 14:10 |
15:40 19.11.2016 | mixed | Zápasy P1-P4 | 1 | F.U.J. (FUJ) | Prague Devils (PD) | 13:5 | 12:11 |
15:40 19.11.2016 | mixed | Zápasy P1-P4 | 2 | Kulatá šachovnice A (KS A) | Létající kapři (LK) | 19:1 | 13:11 |
15:55 19.11.2016 | mixed | Zápasy X1-X4 | 2 | Hairy Fewer (HF) | Kulatá šachovnice B (KS B) | 24:1 | 12:9 |
15:55 19.11.2016 | mixed | Zápasy X1-X4 | 2 | Prague Devils (PD) | Atrofované ruce B (Atruc B) | 7:6 | 11:10 |
16:15 19.11.2016 | mixed | Zápasy X1-X4 | 1 | Terrible Monkeys (TM) | 3SB B (3SB B) | 11:6 | 14:11 |
16:50 19.11.2016 | mixed | Zápasy X1-X4 | 1 | Létající kapři (LK) | Atrofované ruce A (Atruc A) | 7:9 | 14:10 |
16:56 19.11.2016 | mixed | Prequaterfinal | 2 | F.U.J. (FUJ) | 3SB B (3SB B) | 13:3 | 15*:13* |
17:25 19.11.2016 | mixed | Prequaterfinal | 1 | Kulatá šachovnice A (KS A) | Kulatá šachovnice B (KS B) | 20:2 | 13:11 |
18:00 19.11.2016 | mixed | Prequaterfinal | 1 | Rainbow Banana A (RB A) | Atrofované ruce B (Atruc B) | 10:5 | 11:11 |
18:00 19.11.2016 | mixed | Prequaterfinal | 2 | 3SB A (3SB A) | Létající kapři (LK) | 16:6 | 13:9 |
09:05 20.11.2016 | mixed | Q5-6, 11-14.místo | 1 | Létající kapři (LK) | Rainbow Banana B (RB B) | 12:6 | 11:12 |
09:05 20.11.2016 | mixed | Q5-6, 11-14.místo | 2 | 3SB B (3SB B) | Left Overs (LO) | 9:7 | 13:14 |
09:35 20.11.2016 | mixed | Čtvrtfinále | 1 | 3SB A (3SB A) | Atrofované ruce A (Atruc A) | 17:1 | 13:11 |
09:35 20.11.2016 | mixed | Čtvrtfinále | 2 | F.U.J. (FUJ) | Terrible Monkeys (TM) | 16:5 | 11:11 |
10:10 20.11.2016 | mixed | Čtvrtfinále | 1 | Rainbow Banana A (RB A) | Prague Devils (PD) | 11:4 | 9:10 |
10:10 20.11.2016 | mixed | Čtvrtfinále | 2 | Kulatá šachovnice A (KS A) | Hairy Fewer (HF) | 15:6 | 11:12 |
10:45 20.11.2016 | mixed | Q5-6, 11-14.místo | 1 | Atrofované ruce B (Atruc B) | 3SB B (3SB B) | 6:2 | 11:13 |
11:25 20.11.2016 | mixed | Křížový zápas 5-8. místo | 1 | Prague Devils (PD) | Terrible Monkeys (TM) | 10:7 | 11:13 |
11:45 20.11.2016 | mixed | Q5-6, 11-14.místo | 2 | Kulatá šachovnice B (KS B) | Létající kapři (LK) | 8:10 | 11:12 |
11:48 20.11.2016 | mixed | Křížový zápas 5-8. místo | 2 | Hairy Fewer (HF) | Atrofované ruce A (Atruc A) | 10:9 | 10:12 |
11:59 20.11.2016 | mixed | Semifinále | 2 | F.U.J. (FUJ) | Rainbow Banana A (RB A) | 7:8 | 13:13 |
12:00 20.11.2016 | mixed | Semifinále | 1 | 3SB A (3SB A) | Kulatá šachovnice A (KS A) | 6:13 | 15:11 |
12:00 20.11.2016 | mixed | O 13. místo | 2 | Rainbow Banana B (RB B) | Left Overs (LO) | 5:11 | 11:11 |
12:00 20.11.2016 | mixed | O 9. místo | 2 | Atrofované ruce B (Atruc B) | Létající kapři (LK) | 9:8 | 12:11 |
12:33 20.11.2016 | mixed | O 5. místo | 2 | Prague Devils (PD) | Hairy Fewer (HF) | 3:12 | 12:11 |
12:35 20.11.2016 | mixed | O 11. místo | 1 | 3SB B (3SB B) | Kulatá šachovnice B (KS B) | 10:5 | 10:13* |
13:15 20.11.2016 | mixed | O 7. místo | 1 | Terrible Monkeys (TM) | Atrofované ruce A (Atruc A) | 9:6 | 13:10 |
13:50 20.11.2016 | mixed | O 3. místo | 1 | 3SB A (3SB A) | F.U.J. (FUJ) | 8:7 | 16*:13 |
14:30 20.11.2016 | mixed | O 1. místo | 1 | Kulatá šachovnice A (KS A) | Rainbow Banana A (RB A) | 12:6 | 12:11 |