Skončené turnaje
Budoucí turnaje
JMČR U20 open, 13.04.2024 JMČR U20 women, 13.04.2024 Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 Kvalifikace HMČR women - Morava a Východní Čechy
Spirit women
Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil
Křížová tabulka Spirit of the Game
Spirit | VB | LO A | LO B | RB | BUFU | Skóre |
VB | x | 11:11 | 10:11 | 13:11 | 10:10 | 44:43 |
LO A | 11:11 | x | 11:12 11:11 | 13:10 | 11:11 | 57:55 |
LO B | 11:10 | 12:11 11:11 | x | 11:10 | 12:11 | 57:53 |
RB | 11:13 | 10:13 | 10:11 | x | 11:12 | 42:49 |
BUFU | 10:10 | 11:11 | 11:12 | 12:11 | x | 44:44 |
Výsledné pořadí Spirit of the Game
1. Left Overs A (11.4)1. Left Overs B (11.4)2. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (11)2. Východní blok (11)3. Rainbow Banana (10.5)
Skupiny
Y | LO A | BUFU | RB | LO B | VB | Skóre | Body | Pořadí |
LO A | x | 15:3 | 14:5 | 11:6 | 10:11 | 50:25 | 6 | 2 |
BUFU | 3:15 | x | 7:12 | 3:11 | 1:15 | 14:53 | 0 | 5 |
RB | 5:14 | 12:7 | x | 6:10 | 3:15 | 26:46 | 2 | 4 |
LO B | 6:11 | 11:3 | 10:6 | x | 3:8 | 30:28 | 4 | 3 |
VB | 11:10 | 15:1 | 15:3 | 8:3 | x | 49:17 | 8 | 1 |
10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)
# | Tým | Jméno, příjmení | S | A | T | zápasů | Ø bodů na zápas |
80 | Left Overs B | Gabriela Koutná | 5 | 6 | 11 | 5 | 2.2 |
16 | Rainbow Banana | Nikol Schmidtová | 3 | 0 | 3 | 4 | 0.75 |
42 | Left Overs A | Anna Walterová | 3 | 0 | 3 | 5 | 0.6 |
76 | Left Overs B | Adéla Vrbasová | 2 | 1 | 3 | 5 | 0.6 |
96 | Rainbow Banana | Anežka Rumpelová | 2 | 0 | 2 | 4 | 0.5 |
9 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) | Kristýna Marková | 2 | 0 | 2 | 4 | 0.5 |
33 | Left Overs A | Karolína Pachtová | 2 | 0 | 2 | 5 | 0.4 |
98 | Left Overs A | Alice Sauerová | 1 | 1 | 2 | 5 | 0.4 |
46 | Left Overs A | Lenka Fričová | 0 | 2 | 2 | 5 | 0.4 |
36 | Východní blok | Dominika Hadová | 1 | 0 | 1 | 4 | 0.25 |
Play-off
O 2.místo
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
17:55 11.2.2023 | women | 1 | Left Overs A (LO A) | Left Overs B (LO B) | 8:10 | 11:11 |
Všechna utkání
Čas utkání | Divize | Skupina | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
08:30 11.2.2023 | women | Y | 1 | Left Overs A (LO A) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | 15:3 | 11:11 |
09:05 11.2.2023 | women | Y | 1 | Rainbow Banana (RB ) | Left Overs B (LO B) | 6:10 | 10:11 |
09:40 11.2.2023 | women | Y | 1 | Východní blok (VB ) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | 15:1 | 10:10 |
10:15 11.2.2023 | women | Y | 1 | Left Overs A (LO A) | Left Overs B (LO B) | 11:6 | 11:12 |
10:50 11.2.2023 | women | Y | 1 | Východní blok (VB ) | Rainbow Banana (RB ) | 15:3 | 13:11 |
11:25 11.2.2023 | women | Y | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | Left Overs B (LO B) | 3:11 | 11:12 |
13:10 11.2.2023 | women | Y | 1 | Left Overs A (LO A) | Rainbow Banana (RB ) | 14:5 | 13:10 |
13:45 11.2.2023 | women | Y | 1 | Východní blok (VB ) | Left Overs B (LO B) | 8:3 | 10:11 |
15:30 11.2.2023 | women | Y | 1 | Rainbow Banana (RB ) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU ) | 12:7 | 11:12 |
16:05 11.2.2023 | women | Y | 1 | Východní blok (VB ) | Left Overs A (LO A) | 11:10 | 11:11 |
17:55 11.2.2023 | women | O 2.místo | 1 | Left Overs A (LO A) | Left Overs B (LO B) | 8:10 | 11:11 |