Skončené turnaje
Budoucí turnaje
JMČR U20 open, 13.04.2024 JMČR U20 women, 13.04.2024 Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 JMČR Open
1. PeaceEgg
2. Terrible Monkeys
3. Rainbow Banana
4. F.U.J.
5. Prague Devils
6. Kachny Příbram
7. Atrofované ruce
Výsledky open
Výsledné pořadí turnaje
1. PeaceEgg
2. Terrible Monkeys
3. Rainbow Banana
4. F.U.J.
5. Prague Devils
6. Kachny Příbram
Další umístění je zobrazené níže v
tabulkách skupin o umístění.
Spirit open
Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil
Křížová tabulka Spirit of the Game
Spirit | Atruc | FUJ | PE | PD | TM | RB | NK | Skóre |
Atruc | x | 11:10 | 11:11 | 12:11 | 11:11 | 10:11 | | 55:54 |
FUJ | 10:11 | x | | | 12:12 12:12 | 12:14 12:13 | 8:12 | 66:74 |
PE | 11:11 | | x | 12:11 | 12:14 | 13:12 | 12:13 | 60:61 |
PD | 11:12 | | 11:12 | x | | 9:13 | 10:11 10:12 | 51:60 |
TM | 11:11 | 12:12 12:12 | 14:12 | | x | 13:13 | | 62:60 |
RB | 11:10 | 14:12 13:12 | 12:13 | 13:9 | 13:13 | x | | 76:69 |
NK | | 12:8 | 13:12 | 11:10 12:10 | | | x | 48:40 |
Výsledné pořadí Spirit of the Game
1. Rainbow Banana (12.66667)2. Terrible Monkeys (12.4)3. PeaceEgg (12)3. Kachny Příbram (12)4. Atrofované ruce (11)4. F.U.J. (11)5. Prague Devils (10.2)
Skupiny
A | TM | Atruc | RB | FUJ | Skóre | Body | Pořadí |
TM | x | 15:5 | 12:9 | 15:2 | 42:16 | 6 | 1 |
Atruc | 5:15 | x | 7:10 | 10:11 | 22:36 | 0 | 4 |
RB | 9:12 | 10:7 | x | 10:9 | 29:28 | 4 | 2 |
FUJ | 2:15 | 11:10 | 9:10 | x | 22:35 | 2 | 3 |
B | PE | PD | NK | Skóre | Body | Pořadí |
PE | x | 15:7 | 15:8 | 30:15 | 4 | 1 |
PD | 7:15 | x | 9:13 | 16:28 | 0 | 3 |
NK | 8:15 | 13:9 | x | 21:24 | 2 | 2 |
10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)
# | Tým | Jméno, příjmení | S | A | T | zápasů | Ø bodů na zápas |
Play-off
Čtvrtfinále (Q1-Q3)
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
17:00 15.10.2022 | open | 1 | Atrofované ruce (Atruc ) | PeaceEgg (PE ) | 8:15 | 11:11 |
17:00 15.10.2022 | open | 2 | Rainbow Banana (RB ) | Prague Devils (PD ) | 11:10 | 13:9 |
17:00 15.10.2022 | open | 3 | F.U.J. (FUJ ) | Kachny Příbram (NK ) | 12:9 | 8:12 |
Semifinále (S1-S3)
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
10:00 16.10.2022 | open | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | F.U.J. (FUJ ) | 11:4 | 12:12 |
10:00 16.10.2022 | open | 2 | Rainbow Banana (RB ) | PeaceEgg (PE ) | 9:15 | 12:13 |
10:00 16.10.2022 | open | 3 | Atrofované ruce (Atruc ) | Prague Devils (PD ) | 7:13 | 12:11 |
O 5.místo
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
12:00 16.10.2022 | open | 3 | Kachny Příbram (NK ) | Prague Devils (PD ) | 9:13 | 12:10 |
O 3.místo
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
12:00 16.10.2022 | open | 2 | F.U.J. (FUJ ) | Rainbow Banana (RB ) | 6:15 | 12:13 |
O 1.místo
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
12:00 16.10.2022 | open | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | PeaceEgg (PE ) | 12:14 | 14:12 |
Všechna utkání
Čas utkání | Divize | Skupina | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
11:00 15.10.2022 | open | A | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 15:5 | 11:11 |
11:00 15.10.2022 | open | A | 2 | Rainbow Banana (RB ) | F.U.J. (FUJ ) | 10:9 | 14:12 |
11:00 15.10.2022 | open | B | 3 | PeaceEgg (PE ) | Prague Devils (PD ) | 15:7 | 12:11 |
13:00 15.10.2022 | open | A | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | F.U.J. (FUJ ) | 15:2 | 12:12 |
13:00 15.10.2022 | open | A | 2 | Rainbow Banana (RB ) | Atrofované ruce (Atruc ) | 10:7 | 11:10 |
13:00 15.10.2022 | open | B | 3 | Kachny Příbram (NK ) | Prague Devils (PD ) | 13:9 | 11:10 |
15:00 15.10.2022 | open | A | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | Rainbow Banana (RB ) | 12:9 | 13:13 |
15:00 15.10.2022 | open | A | 2 | Atrofované ruce (Atruc ) | F.U.J. (FUJ ) | 10:11 | 11:10 |
15:00 15.10.2022 | open | B | 3 | PeaceEgg (PE ) | Kachny Příbram (NK ) | 15:8 | 12:13 |
17:00 15.10.2022 | open | Čtvrtfinále (Q1-Q3) | 1 | Atrofované ruce (Atruc ) | PeaceEgg (PE ) | 8:15 | 11:11 |
17:00 15.10.2022 | open | Čtvrtfinále (Q1-Q3) | 2 | Rainbow Banana (RB ) | Prague Devils (PD ) | 11:10 | 13:9 |
17:00 15.10.2022 | open | Čtvrtfinále (Q1-Q3) | 3 | F.U.J. (FUJ ) | Kachny Příbram (NK ) | 12:9 | 8:12 |
10:00 16.10.2022 | open | Semifinále (S1-S3) | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | F.U.J. (FUJ ) | 11:4 | 12:12 |
10:00 16.10.2022 | open | Semifinále (S1-S3) | 2 | Rainbow Banana (RB ) | PeaceEgg (PE ) | 9:15 | 12:13 |
10:00 16.10.2022 | open | Semifinále (S1-S3) | 3 | Atrofované ruce (Atruc ) | Prague Devils (PD ) | 7:13 | 12:11 |
12:00 16.10.2022 | open | O 1.místo | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | PeaceEgg (PE ) | 12:14 | 14:12 |
12:00 16.10.2022 | open | O 3.místo | 2 | F.U.J. (FUJ ) | Rainbow Banana (RB ) | 6:15 | 12:13 |
12:00 16.10.2022 | open | O 5.místo | 3 | Kachny Příbram (NK ) | Prague Devils (PD ) | 9:13 | 12:10 |