Skončené turnaje
Budoucí turnaje
JMČR U20 open, 13.04.2024 JMČR U20 women, 13.04.2024 Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 MČR Women
1. 3SB
2. Východní blok
3. F.U.J.
4. Left Overs
5. Prague Devils
6. Terrible Monkeys
7. Kachny Příbram
Výsledky women
Výsledné pořadí turnaje
1. 3SB
2. Východní blok
3. F.U.J.
4. Left Overs
5. Prague Devils
6. Terrible Monkeys
Další umístění je zobrazené níže v
tabulkách skupin o umístění.
Spirit women
Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil
Křížová tabulka Spirit of the Game
Spirit | 3SB | FUJ | PD | TM | VB | LO | NK | Skóre |
3SB | x | 11:11 | | 11:12 | 12:12 | 11:12 | 12:12 | 57:59 |
FUJ | 11:11 | x | 11:10 | 12*:12 | 12:11 | 10:10 | 11:11 | 67:65 |
PD | | 10:11 | x | 9:9 | 11:12 | 12:13 | 10:10 | 52:55 |
TM | 12:11 | 12:12* | 9:9 | x | | 10:11 | 11:10 | 54:53 |
VB | 12:12 | 11:12 | 12:11 | | x | 11:12 | 11:12 | 57:59 |
LO | 12:11 | 10:10 | 13:12 | 11:10 | 12:11 | x | | 58:54 |
NK | 12:12 | 11:11 | 10:10 | 10:11 | 12:11 | | x | 55:55 |
Výsledné pořadí Spirit of the Game
1. Left Overs (11.6)2. Východní blok (11.4)2. 3SB (11.4)3. F.U.J. (11.16667)4. Kachny Příbram (11)5. Terrible Monkeys (10.8)6. Prague Devils (10.4)
Skupiny
X | VB | PD | FUJ | NK | Skóre | Body | Pořadí |
VB | x | 15:8 | 15:12 | 15:0 | 45:20 | 6 | 1 |
PD | 8:15 | x | 7:15 | 15:3 | 30:33 | 2 | 3 |
FUJ | 12:15 | 15:7 | x | 15:2 | 42:24 | 4 | 2 |
NK | 0:15 | 3:15 | 2:15 | x | 5:45 | 0 | 4 |
Y | 3SB | LO | TM | Skóre | Body | Pořadí |
3SB | x | 15:7 | 14:12 | 29:19 | 4 | 1 |
LO | 7:15 | x | 14:13 | 21:28 | 2 | 2 |
TM | 12:14 | 13:14 | x | 25:28 | 0 | 3 |
Play-off
Čtvrtfinále (Q1-Q4)
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
08:30 18.9.2022 | women | 1 | 3SB (3SB ) | Kachny Příbram (NK ) | 15:3 | 12:12 |
08:30 18.9.2022 | women | 2 | F.U.J. (FUJ ) | Terrible Monkeys (TM ) | 10:7 | 12*:12 |
08:30 18.9.2022 | women | 3 | Prague Devils (PD ) | Left Overs (LO ) | 10:11 | 12:13 |
Semifinále (S1-S4)
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
11:30 18.9.2022 | women | 1 | Left Overs (LO ) | Východní blok (VB ) | 5:14 | 12:11 |
11:30 18.9.2022 | women | 2 | F.U.J. (FUJ ) | 3SB (3SB ) | 9:14 | 11:11 |
11:30 18.9.2022 | women | 4 | Terrible Monkeys (TM ) | Kachny Příbram (NK ) | -:- | 11:10 |
O 5.místo
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
14:30 18.9.2022 | women | 3 | Prague Devils (PD ) | Terrible Monkeys (TM ) | 14:13 | 9:9 |
O 3.místo
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
14:30 18.9.2022 | women | 2 | Left Overs (LO ) | F.U.J. (FUJ ) | 2:15 | 10:10 |
O 1.místo
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
14:50 18.9.2022 | women | 1 | 3SB (3SB ) | Východní blok (VB ) | 15:12 | 12:12 |
Všechna utkání
Čas utkání | Divize | Skupina | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
09:30 17.9.2022 | women | Y | 1 | 3SB (3SB ) | Left Overs (LO ) | 15:7 | 11:12 |
11:00 17.9.2022 | women | X | 1 | Východní blok (VB ) | Prague Devils (PD ) | 15:8 | 12:11 |
11:00 17.9.2022 | women | X | 2 | F.U.J. (FUJ ) | Kachny Příbram (NK ) | 15:2 | 11:11 |
12:30 17.9.2022 | women | Y | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | Left Overs (LO ) | 13:14 | 10:11 |
14:00 17.9.2022 | women | X | 1 | Východní blok (VB ) | Kachny Příbram (NK ) | 15:0 | 11:12 |
14:00 17.9.2022 | women | X | 2 | F.U.J. (FUJ ) | Prague Devils (PD ) | 15:7 | 11:10 |
15:30 17.9.2022 | women | Y | 1 | 3SB (3SB ) | Terrible Monkeys (TM ) | 14:12 | 11:12 |
17:00 17.9.2022 | women | X | 1 | Východní blok (VB ) | F.U.J. (FUJ ) | 15:12 | 11:12 |
17:00 17.9.2022 | women | X | 2 | Prague Devils (PD ) | Kachny Příbram (NK ) | 15:3 | 10:10 |
08:30 18.9.2022 | women | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 1 | 3SB (3SB ) | Kachny Příbram (NK ) | 15:3 | 12:12 |
08:30 18.9.2022 | women | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 2 | F.U.J. (FUJ ) | Terrible Monkeys (TM ) | 10:7 | 12*:12 |
08:30 18.9.2022 | women | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 3 | Prague Devils (PD ) | Left Overs (LO ) | 10:11 | 12:13 |
11:30 18.9.2022 | women | Semifinále (S1-S4) | 1 | Left Overs (LO ) | Východní blok (VB ) | 5:14 | 12:11 |
11:30 18.9.2022 | women | Semifinále (S1-S4) | 2 | F.U.J. (FUJ ) | 3SB (3SB ) | 9:14 | 11:11 |
11:30 18.9.2022 | women | Semifinále (S1-S4) | 4 | Terrible Monkeys (TM ) | Kachny Příbram (NK ) | -:- | 11:10 |
14:30 18.9.2022 | women | O 3.místo | 2 | Left Overs (LO ) | F.U.J. (FUJ ) | 2:15 | 10:10 |
14:30 18.9.2022 | women | O 5.místo | 3 | Prague Devils (PD ) | Terrible Monkeys (TM ) | 14:13 | 9:9 |
14:50 18.9.2022 | women | O 1.místo | 1 | 3SB (3SB ) | Východní blok (VB ) | 15:12 | 12:12 |