Domovská stránka > Výsledky
Podstránky:

Výsledky Juniorské mistrovství ČR

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Juniorské mistrovství ČR

Open:
1. Left Overs
2. Terrible Monkeys
3. Létající kapři
4. Rainbow Banana
5. 3SB
6. Prague Devils
7. Chupacabras
8. Východní blok
9. FUJ

Women:
1. Left Overs
2. Terrible Monkeys
3. Příbramské Kachny
4. 3SB
5. Chlupatá žába
6. Kulatá šachovnice
7. Chupacabras
8. Rainbow Banana

Týmy turnaje

Divize open

3SB (3SB) České Budějovice
Chupacabras (CHUP) Žďár nad Sázavou
F.U.J. (FUJ) Prague
Left Overs (LO) Brno
Letajici Kapri (LK) Přelouč
Prague Devils (PD) Prague
Rainbow Banana (RB) Bohumín
Terrible Monkeys (TM) Prague
Východní blok (VB)

Divize women

3SBw (3SBw) České Budějovice
Chlupatá žába (CHŽw) Slatiňany
Chupacabrasw (CHUPw) Žďár nad Sázavou
Kulatá šachovnice (KŠw) Hradec Králové
Left Overs w (LOw) Brno
Příbramské Kachny (KPw) Příbram
Rainbow Banana w (RBw) Bohumín
Terrible Monkeys w (TMw) Prague

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

Zápasy o umístění se nehrály, o umístění rozhodly již skupiny zobrazené níže.

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBCHUPFUJLOLKPDRBTMVBSkóre
3SBx10:1012:8
11:11
13:1312:1313:971:64
CHUP10:10x14:1315*:911:911:11
12:13
73:65
FUJ13:14x11:1311:1211:1313:1359:65
LO13:11x11:1112:11
14:12
10:1260:57
LK12:1111:11x12:1212:12
12:9
13:1072:65
PD8:12
11:11
9:15*12:12x10:1212:1362:75
RB13:1313:1111:12
12:14
12:12
9:12
x70:74
TM13:129:1112:1010:1312:10x11:1067:66
VB9:1311:11
13:12
13:1313:1210:11x69:72

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Chupacabras (12.16667)
2. Left Overs (12)
2. Letajici Kapri (12)
3. 3SB (11.83333)
4. F.U.J. (11.8)
5. Rainbow Banana (11.66667)
6. Východní blok (11.5)
7. Terrible Monkeys (11.16667)
8. Prague Devils (10.33333)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

Zápasy o umístění se nehrály, o umístění rozhodly již skupiny zobrazené níže.

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBwCHŽwCHUPwKŠwLOwKPwRBwTMwSkóre
3SBwx11:1112:1112:11
13:10
15*:1113:1076:64
CHŽwx8:1012:1013:1213:139:1011:1166:66
CHUPw11:1110:8x11:1012:1110:910:1064:59
KŠw11:1210:1210:11x11:1111:1211:1264:70
LOw12:1311:12x11:1210:1112:11
11:13
67:72
KPw11:12
10:13
13:139:1011:1112:11x66:70
RBw11:15*10:910:1012:1111:10x10:1064:65
TMw10:1311:1112:1111:12
13:11
10:10x67:68

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. 3SBw (12.66667)
2. Left Overs w (11.16667)
2. Terrible Monkeys w (11.16667)
3. Příbramské Kachny (11)
3. Chlupatá žába (11)
4. Rainbow Banana w (10.66667)
4. Kulatá šachovnice (10.66667)
4. Chupacabrasw (10.66667)

Skupiny

AVBCHUPTMPD3SBSkóreBodyPořadí
VBx1:104:100:155:3505
CHUP10:1x3:156:74:1123:3424
TM15:3x15:014:644:961
PD10:47:60:15x3:1320:3843
3SB15:011:46:1413:3x45:2162

Pomocné tabulky pro skupinu A

1 - 2. místoTM3SBSkóreBodyPořadí
TMx14:614:621
3SB6:14x6:1402
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BLORBFUJLKSkóreBodyPořadí
LOx13:215:014:342:561
RB2:13x15:06:1023:2323
FUJ0:150:15x0:150:4504
LK3:1410:615:0x28:2042
CTMwCHŽwLOwRBwSkóreBodyPořadí
TMwx15:15:815:235:1142
CHŽw1:15x0:159:610:3623
LOw8:515:0x15:138:661
RBw2:156:91:15x9:3904
D3SBwCHUPwKPwKŠwSkóreBodyPořadí
3SBwx11:410:815:736:1961
CHUPw4:11x1:133:118:3504
KPw8:1013:1x7:228:1342
KŠw7:1511:32:7x20:2523
Čtvrtfinále womenTMwKŠwLOwCHUPwCHŽwKPwRBw3SBwSkóreBodyPořadí
TMwx15:415:830:124
KŠw4:15x12:716:2224
LOwx15:215:530:74
CHUPw2:15x3:95:240
CHŽw9:3x9:1118:1425
KPw5:1511:9x16:2423
RBw7:12x7:120
3SBw8:15x8:150

Pomocné tabulky pro skupinu Čtvrtfinále women

1 - 2. místoTMwLOwSkóreBodyPořadí
TMwx0
LOwx0
3 - 5. místoKŠwCHŽwKPwSkóreBodyPořadí
KŠwx02
CHŽwx9:119:1103
KPw11:9x11:921
6 - 8. místoCHUPwRBw3SBwSkóreBodyPořadí
CHUPwx0
RBwx0
3SBwx0
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
Semifinále open3SBPDSkóreBodyPořadí
3SBx15:615:621
PD6:15x6:1502
O 1. místo womenLOwTMwSkóreBodyPořadí
LOwx12:812:821
TMw8:12x8:1202
O 1. místo openLOTMSkóreBodyPořadí
LOx15:615:621
TM6:15x6:1502
O 3. místo womenLKRB3SBwKPwSkóreBodyPořadí
LKx8:78:72
RB7:8x7:80
3SBwx10:1110:110
KPw11:10x11:102

Pomocné tabulky pro skupinu O 3. místo women

1 - 2. místoLKKPwSkóreBodyPořadí
LKx0
KPwx0
3 - 4. místoRB3SBwSkóreBodyPořadí
RBx0
3SBwx0
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
O 5. místo womenCHŽwKŠwSkóreBodyPořadí
CHŽwx10:710:721
KŠw7:10x7:1002
O 7. místo womenCHUPwRBwSkóreBodyPořadí
CHUPwx11:911:921
RBw9:11x9:1102
Zatím nejsou žádné zápasy playoff, otevřte Všechny zápasy.

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 8.6.2019openA1Východní blok (VB)Chupacabras (CHUP)1:1011:11
08:30 8.6.2019openA2Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)15:012:10
08:30 8.6.2019openB3Left Overs (LO)Rainbow Banana (RB)13:212:11
09:20 8.6.2019womenC1Terrible Monkeys w (TMw)Chlupatá žába (CHŽw)15:111:11
09:20 8.6.2019womenD23SBw (3SBw)Chupacabrasw (CHUPw)11:411:11
09:20 8.6.2019openB3F.U.J. (FUJ)Letajici Kapri (LK)0:1511:12
10:10 8.6.2019womenD1Příbramské Kachny (KPw)Kulatá šachovnice (KŠw)7:211:11
10:10 8.6.2019openA23SB (3SB)Chupacabras (CHUP)11:410:10
10:10 8.6.2019openA3Východní blok (VB)Prague Devils (PD)4:1013:12
11:00 8.6.2019openB1Left Overs (LO)Letajici Kapri (LK)14:311:11
11:00 8.6.2019womenC2Left Overs w (LOw)Rainbow Banana w (RBw)15:110:11
11:00 8.6.2019openB3F.U.J. (FUJ)Rainbow Banana (RB)0:1511:13
11:50 8.6.2019openA1Terrible Monkeys (TM)Chupacabras (CHUP)15:39:11
11:50 8.6.2019openA2Východní blok (VB)3SB (3SB)0:159:13
11:50 8.6.2019womenD3Příbramské Kachny (KPw)Chupacabrasw (CHUPw)13:19:10
12:40 8.6.2019womenC1Left Overs w (LOw)Chlupatá žába (CHŽw)15:012:13
12:40 8.6.2019womenC2Terrible Monkeys w (TMw)Rainbow Banana w (RBw)15:210:10
12:40 8.6.2019womenD33SBw (3SBw)Kulatá šachovnice (KŠw)15:712:11
13:30 8.6.2019openA13SB (3SB)Prague Devils (PD)13:312:8
13:30 8.6.2019openB2F.U.J. (FUJ)Left Overs (LO)0:1511:13
14:20 8.6.2019womenD1Příbramské Kachny (KPw)3SBw (3SBw)8:1011:12
14:20 8.6.2019womenC2Left Overs w (LOw)Terrible Monkeys w (TMw)8:512:11
14:20 8.6.2019womenC3Chlupatá žába (CHŽw)Rainbow Banana w (RBw)9:69:10
15:10 8.6.2019openA1Terrible Monkeys (TM)3SB (3SB)14:613:12
15:10 8.6.2019openA2Chupacabras (CHUP)Prague Devils (PD)6:715*:9
15:10 8.6.2019womenD3Chupacabrasw (CHUPw)Kulatá šachovnice (KŠw)3:1111:10
16:00 8.6.2019openB1Rainbow Banana (RB)Letajici Kapri (LK)6:1012:12
16:20 8.6.2019womenbarហwomen13SBw (3SBw)Rainbow Banana w (RBw)15:315*:11
16:50 8.6.2019womenČtvrtfinále women2Terrible Monkeys w (TMw)Kulatá šachovnice (KŠw)15:412:11
16:50 8.6.2019womenČtvrtfinále women2Left Overs w (LOw)Chupacabrasw (CHUPw)15:211:12
17:50 8.6.2019womenČtvrtfinále women1Chlupatá žába (CHŽw)Příbramské Kachny (KPw)9:1113:13
09:00 9.6.2019openbarហopen13SB (3SB)Rainbow Banana (RB)10:1213:13
09:00 9.6.2019openbarហopen2Letajici Kapri (LK)Prague Devils (PD)15:212:12
09:00 9.6.2019womenČtvrtfinále women3Kulatá šachovnice (KŠw)Rainbow Banana w (RBw)12:711:12
10:00 9.6.2019womenČtvrtfinále women1Left Overs w (LOw)Příbramské Kachny (KPw)15:511:12
10:00 9.6.2019womenČtvrtfinále women2Terrible Monkeys w (TMw)3SBw (3SBw)15:810:13
10:00 9.6.2019womenČtvrtfinále women3Chupacabrasw (CHUPw)Chlupatá žába (CHŽw)3:910:8
11:00 9.6.2019opensemifinále open1Terrible Monkeys (TM)Letajici Kapri (LK)9:710:13
11:00 9.6.2019openSemifinále open13SB (3SB)Prague Devils (PD)15:611:11
11:00 9.6.2019opensemifinále open2Rainbow Banana (RB)Left Overs (LO)5:1512:14
11:00 9.6.2019open7. - 9. open3Východní blok (VB)Terrible Monkeys (TM)0:1510:11
11:00 9.6.2019openbarហopen3Východní blok (VB)F.U.J. (FUJ)15:013:13
12:00 9.6.2019womenO 7. místo women1Chupacabrasw (CHUPw)Rainbow Banana w (RBw)11:910:10
12:00 9.6.2019womenO 5. místo women2Chlupatá žába (CHŽw)Kulatá šachovnice (KŠw)10:712:10
13:00 9.6.2019openO 3. místo women1Letajici Kapri (LK)Rainbow Banana (RB)8:712:9
13:00 9.6.2019openO 1. místo open2Left Overs (LO)Terrible Monkeys (TM)15:610:12
13:00 9.6.2019open7. - 9. open3Chupacabras (CHUP)F.U.J. (FUJ)15:014:13
14:00 9.6.2019womenO 3. místo women13SBw (3SBw)Příbramské Kachny (KPw)10:1113:10
14:00 9.6.2019womenO 1. místo women2Left Overs w (LOw)Terrible Monkeys w (TMw)12:811:13
14:00 9.6.2019open7. - 9. open3Chupacabras (CHUP)Východní blok (VB)-:-12:13


Hlavní menu
Články | Týmy v ČR | Výsledky | Chci začít | Liga ultimate | Diskuze |
Š Frisbee.cz
Zobrazení pro mobil / Klasické zobrazení