Spirit | Atruc | BUFU | DT | JE | LK | PE | NK | TM | ZAL | FUJ | P7 | UFO | Skóre |
Atruc | x | 12:12 14:11 | 14*:13 | 12:11 | 12:12 | 64:59 | |||||||
BUFU | x | 11:13* 12:12 | 14:13 | 10:13 | 12:13 | 12:11 | 71:75 | ||||||
DT | 13*:11 12:12 | x | 13:11 | 11:10 | 14:13 14:13 | 77:70 | |||||||
JE | 12:12 11:14 | 13:14 | x | 12:11 | 12:14 15:14 | 75:79 | |||||||
LK | 13:14* | x | 11:10 | 12:13 | 10:12 | 13:12 | 59:61 | ||||||
PE | 11:12 | 10:11 | x | 11:13 | 11:11* 13:12* | 56:59 | |||||||
NK | 11:12 | 11:13 | 14:12 14:15 | 13:12 | x | 11:13 | 74:77 | ||||||
TM | 13:10 | 13:11 | x | 12:10 | 12:11 10:10 | 60:52 | |||||||
ZAL | 12:12 | 13:12 | 10:12 | x | 14:11 | 13:13 | 62:60 | ||||||
FUJ | 10:11 | 11:12 10:10 | 11:14 | x | 13:13 | 55:60 | |||||||
P7 | 12:10 | 11*:11 12*:13 | 13:11 | 13:13 | x | 61:58 | |||||||
UFO | 11:12 | 13:14 13:14 | 12:13 | 13:13 | x | 62:66 |
# | Tým | Jméno, příjmení | S | A | T | zápasů | Ø bodů na zápas |
42 | Dream Team | Břetislav Bakala | 11 | 9 | 20 | 6 | 3.33 |
24 | Atrofované ruce B | Jan Langmajer | 1 | 14 | 15 | 5 | 3 |
11 | U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) | Petr Helia | 9 | 5 | 14 | 5 | 2.8 |
73 | Dream Team | Ladislav Lenárt | 2 | 14 | 16 | 6 | 2.67 |
13 | U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) | Pavel Horka | 8 | 3 | 11 | 5 | 2.2 |
87 | U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) | Vít Fila | 3 | 8 | 11 | 5 | 2.2 |
64 | Dream Team | Michal Šindler | 8 | 4 | 12 | 6 | 2 |
17 | Dream Team | Tereza Purschová | 6 | 5 | 11 | 6 | 1.83 |
2 | U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) | Lukáš Gábor | 2 | 7 | 9 | 5 | 1.8 |
42 | U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) | Radovan Hanslík | 2 | 7 | 9 | 5 | 1.8 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
15:00 6.1.2018 | mixed | 1 | BUFU (BUFU) | Terrible Monkeys B (TM) | 10:8 | 10:13 |
15:35 6.1.2018 | mixed | 1 | Dream Team (DT) | F.U.J. B (FUJ) | 14:4 | 11:10 |
16:10 6.1.2018 | mixed | 1 | PeaceEgg B (PE) | jElita (JE) | 8:9 | 11:12 |
16:45 6.1.2018 | mixed | 1 | Pražská 7 B (P7) | SK Sporting Příbram (NK) | 5:8 | 13:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
17:20 6.1.2018 | mixed | 1 | BUFU (BUFU) | Žalymáda (ZAL) | 6:11 | 12:13 |
17:55 6.1.2018 | mixed | 1 | Dream Team (DT) | U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO) | 8:11 | 14:13 |
18:30 6.1.2018 | mixed | 1 | jElita (JE) | Atrofované ruce B (Atruc) | 8:9 | 11:14 |
19:10 6.1.2018 | mixed | 1 | SK Sporting Příbram (NK) | Létající kapři (LK) | 5:12 | 13:12 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
10:50 7.1.2018 | mixed | 1 | Žalymáda (ZAL) | Atrofované ruce B (Atruc) | 8:4 | 12:12 |
11:25 7.1.2018 | mixed | 1 | U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO) | Létající kapři (LK) | 12:8 | 12:13 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
08:30 7.1.2018 | mixed | 1 | Terrible Monkeys B (TM) | PeaceEgg B (PE) | 11:10 | 13:11 |
09:05 7.1.2018 | mixed | 1 | F.U.J. B (FUJ) | Pražská 7 B (P7) | 8:6 | 13:13 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
09:40 7.1.2018 | mixed | 1 | BUFU (BUFU) | jElita (JE) | 11:7 | 14:13 |
10:15 7.1.2018 | mixed | 1 | Dream Team (DT) | SK Sporting Příbram (NK) | 12:8 | 13:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
12:00 7.1.2018 | mixed | 1 | PeaceEgg B (PE) | Pražská 7 B (P7) | 6:4 | 13:12* |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
12:35 7.1.2018 | mixed | 1 | Terrible Monkeys B (TM) | F.U.J. B (FUJ) | 6:7 | 10:10 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
13:10 7.1.2018 | mixed | 1 | jElita (JE) | SK Sporting Příbram (NK) | 10:9 | 15:14 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
13:45 7.1.2018 | mixed | 1 | BUFU (BUFU) | Dream Team (DT) | 9:10 | 12:12 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
14:20 7.1.2018 | mixed | 1 | Atrofované ruce B (Atruc) | Létající kapři (LK) | 12:11 | 14*:13 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
14:55 7.1.2018 | mixed | 1 | Žalymáda (ZAL) | U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO) | 10:11 | 13:13 |
Čas utkání | Divize | Skupina | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
08:00 6.1.2018 | mixed | A | 1 | BUFU (BUFU) | Dream Team (DT) | 10:6 | 11:13* |
08:35 6.1.2018 | mixed | B | 1 | PeaceEgg B (PE) | Pražská 7 B (P7) | 10:7 | 11:11* |
09:10 6.1.2018 | mixed | A | 1 | Dream Team (DT) | U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO) | 8:9 | 14:13 |
09:45 6.1.2018 | mixed | B | 1 | Pražská 7 B (P7) | Létající kapři (LK) | 3:14 | 12:10 |
10:20 6.1.2018 | mixed | A | 1 | U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO) | BUFU (BUFU) | 11:8 | 11:12 |
10:55 6.1.2018 | mixed | B | 1 | Létající kapři (LK) | PeaceEgg B (PE) | 11:7 | 11:10 |
11:30 6.1.2018 | mixed | D | 1 | Žalymáda (ZAL) | F.U.J. B (FUJ) | 8:9 | 14:11 |
12:05 6.1.2018 | mixed | C | 1 | Atrofované ruce B (Atruc) | SK Sporting Příbram (NK) | 11:8 | 12:11 |
12:40 6.1.2018 | mixed | D | 1 | F.U.J. B (FUJ) | Terrible Monkeys B (TM) | 7:9 | 11:12 |
13:15 6.1.2018 | mixed | C | 1 | SK Sporting Příbram (NK) | jElita (JE) | 9:8 | 14:12 |
13:50 6.1.2018 | mixed | D | 1 | Terrible Monkeys B (TM) | Žalymáda (ZAL) | 4:14 | 12:10 |
14:25 6.1.2018 | mixed | C | 1 | jElita (JE) | Atrofované ruce B (Atruc) | 5:12 | 12:12 |
15:00 6.1.2018 | mixed | Krizovy zapas | 1 | BUFU (BUFU) | Terrible Monkeys B (TM) | 10:8 | 10:13 |
15:35 6.1.2018 | mixed | Krizovy zapas | 1 | Dream Team (DT) | F.U.J. B (FUJ) | 14:4 | 11:10 |
16:10 6.1.2018 | mixed | Krizovy zapas | 1 | PeaceEgg B (PE) | jElita (JE) | 8:9 | 11:12 |
16:45 6.1.2018 | mixed | Krizovy zapas | 1 | Pražská 7 B (P7) | SK Sporting Příbram (NK) | 5:8 | 13:11 |
17:20 6.1.2018 | mixed | Čtvrtfinále | 1 | BUFU (BUFU) | Žalymáda (ZAL) | 6:11 | 12:13 |
17:55 6.1.2018 | mixed | Čtvrtfinále | 1 | Dream Team (DT) | U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO) | 8:11 | 14:13 |
18:30 6.1.2018 | mixed | Čtvrtfinále | 1 | jElita (JE) | Atrofované ruce B (Atruc) | 8:9 | 11:14 |
19:10 6.1.2018 | mixed | Čtvrtfinále | 1 | SK Sporting Příbram (NK) | Létající kapři (LK) | 5:12 | 13:12 |
08:30 7.1.2018 | mixed | Křížový zápas 9-11. místo | 1 | Terrible Monkeys B (TM) | PeaceEgg B (PE) | 11:10 | 13:11 |
09:05 7.1.2018 | mixed | Křížový zápas 9-11. místo | 1 | F.U.J. B (FUJ) | Pražská 7 B (P7) | 8:6 | 13:13 |
09:40 7.1.2018 | mixed | Křížový zápas 5-8. místo | 1 | BUFU (BUFU) | jElita (JE) | 11:7 | 14:13 |
10:15 7.1.2018 | mixed | Křížový zápas 5-8. místo | 1 | Dream Team (DT) | SK Sporting Příbram (NK) | 12:8 | 13:11 |
10:50 7.1.2018 | mixed | Semifinále | 1 | Žalymáda (ZAL) | Atrofované ruce B (Atruc) | 8:4 | 12:12 |
11:25 7.1.2018 | mixed | Semifinále | 1 | U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO) | Létající kapři (LK) | 12:8 | 12:13 |
12:00 7.1.2018 | mixed | O 11. místo | 1 | PeaceEgg B (PE) | Pražská 7 B (P7) | 6:4 | 13:12* |
12:35 7.1.2018 | mixed | O 9. místo | 1 | Terrible Monkeys B (TM) | F.U.J. B (FUJ) | 6:7 | 10:10 |
13:10 7.1.2018 | mixed | O 7. místo | 1 | jElita (JE) | SK Sporting Příbram (NK) | 10:9 | 15:14 |
13:45 7.1.2018 | mixed | O 5. místo | 1 | BUFU (BUFU) | Dream Team (DT) | 9:10 | 12:12 |
14:20 7.1.2018 | mixed | O 3. místo | 1 | Atrofované ruce B (Atruc) | Létající kapři (LK) | 12:11 | 14*:13 |
14:55 7.1.2018 | mixed | O 1. místo | 1 | Žalymáda (ZAL) | U.F.O. (Ubiquitous Frisbee Ordinands) (UFO) | 10:11 | 13:13 |