Spirit | AtrucA | CHZ | FRK | KS | LOA | PEA | P7A | TMA | TR | ZZB | Skóre |
AtrucA | x | 11:12 12:12 | 11:12 | 12:9 | 11:12 | 12:12 | 69:69 | ||||
CHZ | 12:11 12:12 | x | 11:12 | 12:12 | 10:10 | 11:12 | 68:69 | ||||
FRK | 12:11 | x | 11*:10 | 11:12 | 13:10 | 11:12 | 10*:11 12*:13* | 12:12 | 92:91 | ||
KS | 12:11 | 12:12 | 10:11* | x | 13:12 | 14*:15* | 12:11 13:11 | 86:83 | |||
LOA | 12:11 | x | 9:10 | 12:10 11:11 | 11:12 10:11 | 10:13 | 75:78 | ||||
PEA | 9:12 | 10:10 | 10:13 | 12:13 | x | 12:13 | 11:12 11:13 | 75:86 | |||
P7A | 12:11 | 10:9 | 13:12 | x | 12:12 10:11 | 10:11 11:11 | 78:77 | ||||
TMA | 11:10* 13*:12* | 10:12 11:11 | 12:12 11:10 | x | 11:11* | 79:78 | |||||
TR | 12:11 | 12:12 | 15*:14* | 12:11 11:10 | 11:10 11:11 | 11*:11 | x | 95:90 | |||
ZZB | 12:12 | 12:11 | 11:12 11:13 | 13:10 | 12:11 13:11 | x | 84:80 |
# | Tým | Jméno, příjmení | S | A | T | zápasů | Ø bodů na zápas |
21 | Terrible Monkeys A | Ondřej Rýdlo | 10 | 25 | 35 | 7 | 5 |
25 | PeaceEgg A | Petr Hrych | 2 | 29 | 31 | 7 | 4.43 |
25 | Left Overs A | Jakub Vondra | 8 | 22 | 30 | 7 | 4.29 |
54 | Trubky | Vojtěch Joska | 24 | 9 | 33 | 8 | 4.13 |
55 | Trubky | Matěj Fanta | 5 | 27 | 32 | 8 | 4 |
13 | Atrofované ruce A | Lukáš Houška | 9 | 13 | 22 | 6 | 3.67 |
51 | Frkot | Lucie Schönová | 16 | 13 | 29 | 8 | 3.63 |
85 | Atrofované ruce A | Ivana Sartoriusová | 18 | 3 | 21 | 6 | 3.5 |
32 | Chlupatá žába | Ondřej Licek | 5 | 15 | 20 | 6 | 3.33 |
23 | Kulatá šachovnice | Kryštof Holeček | 13 | 10 | 23 | 7 | 3.29 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
09:00 17.12.2017 | mixed | 1 | Chlupatá žába (CHZ) | Frkot (FRK) | 8:9 | 11:12 |
09:30 17.12.2017 | mixed | 1 | Trubky (TR) | Atrofované ruce A (AtrucA) | 8:7 | 12:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
10:00 17.12.2017 | mixed | 1 | Left Overs A (LOA) | Žlutá Zimnice B (ZZB) | 13:4 | 10:13 |
10:30 17.12.2017 | mixed | 1 | PeaceEgg A (PEA) | Pražská 7 A (P7A) | 6:11 | 12:13 |
11:00 17.12.2017 | mixed | 1 | Kulatá šachovnice (KS) | Trubky (TR) | 8:9 | 14*:15* |
11:30 17.12.2017 | mixed | 1 | Frkot (FRK) | Terrible Monkeys A (TMA) | 5:11 | 12*:13* |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
12:30 17.12.2017 | mixed | 1 | Kulatá šachovnice (KS) | Žlutá Zimnice B (ZZB) | 9:12 | 13:11 |
13:00 17.12.2017 | mixed | 1 | Frkot (FRK) | PeaceEgg A (PEA) | 7:9 | 13:10 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
13:00 17.12.2017 | mixed | 1 | Trubky (TR) | Left Overs A (LOA) | 5:8 | 11:10 |
13:30 17.12.2017 | mixed | 1 | Pražská 7 A (P7A) | Terrible Monkeys A (TMA) | 7:13 | 10:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
12:00 17.12.2017 | mixed | 1 | Chlupatá žába (CHZ) | Atrofované ruce A (AtrucA) | 10:9 | 12:12 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
14:30 17.12.2017 | mixed | 1 | Frkot (FRK) | Kulatá šachovnice (KS) | 11:8 | 11*:10 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
15:00 17.12.2017 | mixed | 1 | Žlutá Zimnice B (ZZB) | PeaceEgg A (PEA) | 8:10 | 13:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
15:30 17.12.2017 | mixed | 1 | Trubky (TR) | Pražská 7 A (P7A) | 9:8 | 11:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
16:00 17.12.2017 | mixed | 1 | Left Overs A (LOA) | Terrible Monkeys A (TMA) | 10:8 | 11:11 |
Čas utkání | Divize | Skupina | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
09:00 16.12.2017 | mixed | A | 1 | Kulatá šachovnice (KS) | Žlutá Zimnice B (ZZB) | 9:8 | 12:11 |
09:30 16.12.2017 | mixed | A | 1 | PeaceEgg A (PEA) | Chlupatá žába (CHZ) | 9:8 | 10:10 |
10:00 16.12.2017 | mixed | A | 1 | Kulatá šachovnice (KS) | Atrofované ruce A (AtrucA) | 12:7 | 12:11 |
10:30 16.12.2017 | mixed | A | 1 | Chlupatá žába (CHZ) | Žlutá Zimnice B (ZZB) | 9:8 | 11:12 |
11:00 16.12.2017 | mixed | A | 1 | PeaceEgg A (PEA) | Atrofované ruce A (AtrucA) | 11:8 | 9:12 |
11:30 16.12.2017 | mixed | A | 1 | Kulatá šachovnice (KS) | Chlupatá žába (CHZ) | 8:7 | 12:12 |
12:00 16.12.2017 | mixed | A | 1 | PeaceEgg A (PEA) | Žlutá Zimnice B (ZZB) | 10:9 | 11:12 |
12:30 16.12.2017 | mixed | A | 1 | Atrofované ruce A (AtrucA) | Chlupatá žába (CHZ) | 9:7 | 11:12 |
13:00 16.12.2017 | mixed | A | 1 | Kulatá šachovnice (KS) | PeaceEgg A (PEA) | 13:9 | 13:12 |
13:30 16.12.2017 | mixed | A | 1 | Atrofované ruce A (AtrucA) | Žlutá Zimnice B (ZZB) | 5:12 | 12:12 |
14:00 16.12.2017 | mixed | B | 1 | Left Overs A (LOA) | Trubky (TR) | 14:6 | 11:12 |
14:30 16.12.2017 | mixed | B | 1 | Frkot (FRK) | Pražská 7 A (P7A) | 7:11 | 11:12 |
15:00 16.12.2017 | mixed | B | 1 | Left Overs A (LOA) | Terrible Monkeys A (TMA) | 9:11 | 12:10 |
15:30 16.12.2017 | mixed | B | 1 | Pražská 7 A (P7A) | Trubky (TR) | 9:6 | 10:11 |
16:00 16.12.2017 | mixed | B | 1 | Frkot (FRK) | Terrible Monkeys A (TMA) | 6:10 | 10*:11 |
16:30 16.12.2017 | mixed | B | 1 | Left Overs A (LOA) | Pražská 7 A (P7A) | 10:6 | 9:10 |
17:00 16.12.2017 | mixed | B | 1 | Frkot (FRK) | Trubky (TR) | 8:9 | 12:12 |
17:30 16.12.2017 | mixed | B | 1 | Terrible Monkeys A (TMA) | Pražská 7 A (P7A) | 11:8 | 12:12 |
18:00 16.12.2017 | mixed | B | 1 | Left Overs A (LOA) | Frkot (FRK) | 12:6 | 12:11 |
18:30 16.12.2017 | mixed | B | 1 | Terrible Monkeys A (TMA) | Trubky (TR) | 11:9 | 11:11* |
09:00 17.12.2017 | mixed | Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2) | 1 | Chlupatá žába (CHZ) | Frkot (FRK) | 8:9 | 11:12 |
09:30 17.12.2017 | mixed | Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2) | 1 | Trubky (TR) | Atrofované ruce A (AtrucA) | 8:7 | 12:11 |
10:00 17.12.2017 | mixed | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 1 | Left Overs A (LOA) | Žlutá Zimnice B (ZZB) | 13:4 | 10:13 |
10:30 17.12.2017 | mixed | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 1 | PeaceEgg A (PEA) | Pražská 7 A (P7A) | 6:11 | 12:13 |
11:00 17.12.2017 | mixed | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 1 | Kulatá šachovnice (KS) | Trubky (TR) | 8:9 | 14*:15* |
11:30 17.12.2017 | mixed | Čtvrtfinále (Q1 až Q4) | 1 | Frkot (FRK) | Terrible Monkeys A (TMA) | 5:11 | 12*:13* |
12:00 17.12.2017 | mixed | O 9. místo | 1 | Chlupatá žába (CHZ) | Atrofované ruce A (AtrucA) | 10:9 | 12:12 |
12:30 17.12.2017 | mixed | Křížový zápas 5-8. místo | 1 | Kulatá šachovnice (KS) | Žlutá Zimnice B (ZZB) | 9:12 | 13:11 |
13:00 17.12.2017 | mixed | Křížový zápas 5-8. místo | 1 | Frkot (FRK) | PeaceEgg A (PEA) | 7:9 | 13:10 |
13:00 17.12.2017 | mixed | Semifinále | 1 | Trubky (TR) | Left Overs A (LOA) | 5:8 | 11:10 |
13:30 17.12.2017 | mixed | Semifinále | 1 | Pražská 7 A (P7A) | Terrible Monkeys A (TMA) | 7:13 | 10:11 |
14:30 17.12.2017 | mixed | O 7. místo | 1 | Frkot (FRK) | Kulatá šachovnice (KS) | 11:8 | 11*:10 |
15:00 17.12.2017 | mixed | O 5. místo | 1 | Žlutá Zimnice B (ZZB) | PeaceEgg A (PEA) | 8:10 | 13:11 |
15:30 17.12.2017 | mixed | O 3. místo | 1 | Trubky (TR) | Pražská 7 A (P7A) | 9:8 | 11:11 |
16:00 17.12.2017 | mixed | O 1. místo | 1 | Left Overs A (LOA) | Terrible Monkeys A (TMA) | 10:8 | 11:11 |