Domovská stránka > Články > HMČR Mix před dveřmi
Podstránky:
Pohledy zevnitř

HMČR Mix před dveřmi

Během víkendu 13-14.12 2014 proběhla ve Žďáru nad Sázavou Kvalifikace o účast v 1. lize v kategorii Mix. Finále je již tento víkend 11-12. ledna 2015.

O výsledcích jste si mimo detailních, avšak suchých, dat z online skórování, tady nepřečetli, protože článek nikdo nenapsal (tušíte správně opětovnou výzvu, že by se do redakce frisbee.cz hodili autoři, kteří by tu a tam napsali článek z turnaje, protože současný tým nestíhá).

Kvalifikace HMČR Mix 2015

Kvalifikaci vyhrál Yellow Block (v praxi řekněme taková odstředěná Chlupatá žába z Yellow Blocku doplněná o Žlutou Zimnici), který celým turnajem mimo těsné úvodní prohry s domácími Chupacabras prošli hladce. V 1. lize se také udržela Velká Morava AMosquito Attack. Nově se (dokonce z druhého místa) do české mixové elity dostal Frkot a z 3. místa Chupacabras.

Do 1. ligy tak jde 5 týmů z kvalifikace, 2 nové nahrazují Pražskou 7 a Terrible Monkeys B - ti si zahrají finále 2. ligy.

Kompletní výsledky kvalifikace: zde na frisbee.cz.

Partie Králů

Týmy už kvalifikované (Kulatá šachovnice, Prague Devils, PeaceEgg, Terrible Monkeys AŽlutá Zimnice A) kvalifikaci mohly sledovat tak trochu spatra. Že by tenhle postup byl hrubou chybou se šlo přesvědčit v Hradci Králové na Partii Králů 4. ledna 2015. Jednodenní mixový turnaj koncipovaný jako warmup pro prvoligové týmy před finále si z kvalifikovaných týmů nechali ujít jen Terrible Monkeys (kteří na turnaj vyslali B tým).

Ve dvou pětičlených skupinách si zahrál každý s každým. Následoval jeden zápas o umístění s týmem z protější skupiny. V jedné skupině bez prohry skončila první Žlutá Zimnice A, ve druhé Chupacabras. Finále bylo jednoznačné pro ŽZ A (11:7). O třetí místo si zahrála pořádající Kulatá šachovnicePrague Devils A. Repríza loňského mixového finále měla téměř stejnou pointu s tím rozdílem, že se skóre KŠ nepodařilo otočit (11:9 pro PD).

Páté místo získal Yellow Block nad týmem Dubai (reprezentace pro plážové MS v Dubaji v březnu). O sedmou příčku si zahrál FrkotPískem (9:8 pro Frkot).

Pražská 7 si v zápase o 9. místo snadno poradila s Terrible Monkeys B 15:6.

Kompletní výsledy: zde na frisbee.cz.

ScooberDoo Cup

V prosinci také proběhl mixový ScooberDoo Cup od Chlupaté žáby. Vyhráli Chupacabras nad Kulatou šachovnicí. Jako referenční turnaj jej určitě, kvůli často oslabeným sestavám, brát nelze. Jako nápovědu ale ano.

Finále 1. ligy

Rozpis kvalifikace: Google Docs
Z Kvalifikace, jednoho menšího turnaje a jednoho fun turnaje se dá maximálně tak věštit jako z křišťálové koule. Nicméně - několik stručných faktů dle nasazení: