Podstránky:
Pohledy zevnitř

Paganello 2011 - zlatý písek juniorů

1. místo pro Trouble Band

Český juniorský tým Trouble Band si vede na italském písku více než dobře. V základní skupině prohrál pouze jedinkrát a to s vítězem skupiny Lemon Soda Drinkers poměrem 9:7. Zbylých 8 utkání již patřilo českému týmu.

Na Velikonoční pondělí tak od 12:30 nastoupili čeští hráči proti domácím Lemon Soda Drinkers.

Finále
Hned z úvodu utkání se Trouble Band dostal do pozvolného vedení a tlak na LSD kulminoval v poločase, který si TB vzal po sérii breaků za stavu 8:3. České publikum nejen přímo na místě v dresech Hot Beaches, ale i u přímého přenosu už počítalo minuty do vítězného konce, když se juniorská hra dostala pod tlak namotivovaných italských mladíků. LSD skórovali na 11:9 a určili tak hru do 13 bodů.

Napínavý závěr umocnil dlouhý time-out českého týmu za stavu 12:10, aby hned první přihrávka znamenala turnover. Nepřesnost v italské rozehrávce ale vystihl Jan "Farky" Farkač (FUJ) a druhou šanci dosáhnout historického úspěchu na slavném plážovém turnaji si čeští hráči vzít nenechali.

Úspěch na open turnaji má o to větší cenu, že většinu finále odehrál český tým vždy s jednou dívkou na hřišti.

Hot Beaches

Ženská reprezentace si v konkurenci dalších 19 týmů nevedla vůbec špatně. Po dvou skupinách se Beaches dostaly do zápasu o výsledné 11-12.místo z 20 týmů, ve kterém porazily Freespeed Ladies poměrem 8:4 a skončily tak na pěkném 11.místě.

Kompletní výsledky zápasů naleznete taktéž na webu turnaje.